Wpis z mikrobloga

@kolhubi: można replaye z DreamHacka wziąć na warsztat.
Jeśli o mnie chodzi, to pogadać mogę tylko wieczorami (ok 20) za wyjątkiem poniedziałku i środy. z resztą znalezienie gry nie jest problemem, można umówić znajomych masterów, żeby pokazali na co ich stać i komentować na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Masterczulki: jak ja robiłem turnieje, to osobno brąz-srebro, a osobno gold-platyna . chodziło o to, by słabi gracze też doświadczyli tej turniejowej otoczki. do łapania smerfów mieliśmy wskaźnik zaufania, który przestawialismy na plus, jesli kilka gier pod rząd zawodnik grał na stałym poziomie, albo na minus, jeśli widać było nieczyste zagrania (podglądanie streamu, kolega na koncie (przelogowanie)).

http://50mb.pl/rembrocup/players

diament master są na pewno bardziej widowiskowe i można sobie odpuścić szukanie smerfów
@JahMuffin: ciężki temat. trzeba niesamowicie ogarniać dwa laddery, mieć kupę czasu (chyba że gramy BO1) i mieć zdyscyplinowanych zawodników. najpierw dostrojenie streamu i próby czy w ogóle to ma sens. potem proste turnieje, potem większe turnieje. to jest zjadacz czasu bez żadnych korzyści, ot rozrywka. ale dla prowadzących ta rozrywka maleje z każdą godziną poświęconą temu zajęciu.

@arct2: za moich czasów w OBSie była taka opcja, ale to nie działało.
To piszcie kiedy macie czas, ja też pracuje i tylko po południu mam czas i to nie zawsze. Mam nadzieję że się jakoś zgrany. Nie chce żeby wszyscy też liczyli na mnie ;) Chodzi o to żeby to był wspólny projekt,
@arct2: xsplit jest płatny. w darmowej/demo wersji nie ma wielu ficzerów, między innymi tego dileja na stream. stąd ludzie wskoczyli na OBSa, który z czasem zrobił się naprawdę kozak.
@kolhubi: spoko. ja tak jak mowię: pon i sr odpadają całkowicie. reszta po 20 jest do dogrania. myslę że dobrym pomysłem będzie nagrywanie streamów i wrzutka na YT. jeśli się spodoba to ludzie przyjdą na Live i oglądalność będzie, choćby 10