Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z rana:

Jadę sobie autobusem, ze słuchawkami na uszach - stoję przy oknie i myślę o swoich sprawach.

Ale kątem oka zauważyłem, że ktoś patrzy w moim kierunku, po czym odwraca się szybko, i znowu spogląda, odwraca się itd. Myślę sobie "jakiś psychol, lepiej nie zwracać uwagi"... minęły dwa przystanki i ciekawość wzięła górę.

Spoglądam, a to jakaś dziewczyna z dużą kartką ok. A3 i grubym ołówkiem siedzi i coś tam maże - odwracam się do okna myśląc "o, to coś nowego..."

Kilka minut później znowu spojrzałem, a na kartce... jestem ja O.o WTF?!

Zacząłem się gapić na kartkę, i w tym momencie dziewczyna się odwróciła, zauważyła, że się patrzę... po czym, szybko zgarnęła swoje rzeczy i wybiegła na przystanku (dosłownie wybiegła)

I tak oto zacząłem dzień tą niezręczną sytuacją.

#heheszki #dziendobry #rozowepaski
  • 35
Ale kątem oka zauważyłem, że ktoś patrzy w moim kierunku, po czym odwraca się szybko, i znowu spogląda, odwraca się itd. Myślę sobie "jakiś psychol, lepiej nie zwracać uwagi"...


@Ksionc-Tomasz: W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY
@Sicamber: Ok... nie wiem skąd to się wzięło... ale jeżeli czytasz ze zrozumieniem to było spoglądanie i odwracanie się w dość szybkim tempie, bardziej jak machanie głową...

A po drugie, jak na nią spojrzałem... to uciekła w popłochu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Zjedz snickersa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ksionc-Tomasz: Przynajmniej robiła szkice tak jak powinna, ja to zazwyczaj włączałam facebooka i rysowałam 50 szkiców pod rząd na zaliczenie na następny dzień. XD
Możliwe, że bardziej skupiała się na pozie i proporcjach, nie na twarzy czy ogólnie wyglądzie. Ale zawsze jest jakaś nadzieja! ;)
@Ksionc-Tomasz: Byłem świadkiem podobnej akcji w metrze. Jako że stałem, to widziałem jak grupka siedzących losowo studentów rysowała pasażerów siedzących naprzeciwko nich. Później na znak (chyba) ich wykładowczyni wszyli. Pewnie maja takie ćwiczenia na asp.