Wpis z mikrobloga

No to kupiłem iPada mini 2. Nowiutki, lśniący, piękny. Na dzień dobry - nie idzie połączyć się z siecią WiFi. Cały czas info, że złe hasło. Poszukałem w sieci, znalazłem rozwiązanie - jak wpiszę ręcznie SSID, wybiorę zabezpieczenie i wpiszę hasło to działa. Uff. Zrobiłem upgrade iOSa do 9.2. Znowu to samo - tym razem poprzedni sposób nie działa, dopiero za którymś razem zaskoczyło.

No #!$%@? mać, zajebisty produkt klasy premium - na dzień dobry już człowiek się denerwuje. Pytam kumpla czy ma podobne problemy - usłyszałem odpowiedź, że to moje ustawienia routera są złe, a z iPadem wszystko wporządku (fuck logic). Teraz jeszcze czytam, że może być to związane z hardwarem i możliwe, że tylko wymiana na nowy pomoże.

Zajebisty początek przygoty z Applem. A ja po prostu chciałem w końcu kupić sprzęt, który będzie działał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś ma jakieś rady, albo podobne problemy?

#apple #ipad #ios #gorzkiezale #ipadsrajpad
  • 15
@FireDash: To chyba mój chroniczny pech.

Ktoś wie jak wygląda reklamacja? iPad z konkursu jakiegoś, więc paragonu nie mam. Wczoraj zarejestrowany, więc niby wsparcie i gwarancja Apple jest.
@Krople_do_nosa: Nie mam. Gdybym miał filtrowanie po MACu to nie wpuściłoby mnie za którymś tam razem. Jeśli wymienią to spoko, ale niesmak pozostanie. Będę jeszcze bawił się z ustawieniami, ale to trochę dla mnie nie halo, że akurat pod iPada muszę ustawiać router, mimo, że wszystkie inne urządzenia z nim działają.