Wpis z mikrobloga

Niedawno w tym roku w październiku widziałem "coś" będąc na południu Niemiec, koło jeziora bodeńskiego. Na pierwszy rzut oka myślałem, że to leci jakiś samolot pasażerski, ale wydało mi się dziwne, by leciał tak nisko i dosłownie jakby kilkadziesiąt metrów nad górami i płynnie zniknął przelatując między dwiema z nich. Po dokładniejszym przyjrzeniu się to to samolotu w ogóle nie przypominało, chyba, że te potrafią jakimś cudem latać w poprzek... to było coś bardziej jak jeden wielki trójkąt, z trzema symetrycznie rozmieszczonymi silnymi źródłami światła u spodu.
No chyba, że po Niemczech między górami latają jakiejś amerykańskie "skrzydła" wielkości boingów, albo większe... co jest już bardziej prawdopodobne niż jakieś tam ufo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie nieźle mi wtedy szczena opadła...i ogólnie wrażenie niesamowite... Zawsze myślałem, że ufo to raczej będzie nieźle po niebie zap&^%dalać, a to leciało raczej spokojnym opadającym torem lotu jak samolot, tak jakby niedługo miało podchodzić do lądowania. Czy tam USrAńce ostatnio czegoś nowego nie wymyślili? Kiedyś słyszałem, że Rotschieldowie sobie takimi skrzydłami latają, a jak wiadomo mieli swoją siedzibę właśnie na południu Niemiec i jakoś tak akurat w tych okolicach, gdzie byłem. Za rok zabieram jakąś porządną kamerę jak nic. Nie nagrać czegoś takiego to jak przegrać życie ;(

O takie coś jak na obrazku. Jak takie cuś się może nazywać?

#ufo #lotnictwo #pytanie
Pobierz Soren - Niedawno w tym roku w październiku widziałem "coś" będąc na południu Niemiec,...
źródło: comment_h9pZxzt6y1vthAOjKIv0F4RyfsqZ4eMk.jpg
  • 9
@Xivid: @kvvach: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: @SynuZMagazynu: @psposki: Hah Był zmierzch, widziałem to z wzniesienia poza miejscowością, odznaczał się tylko ogólny kształt i trzy mocne światła i to na pewno nie był to mikry model samolotu, którego nie byłoby widać na tle jebitnej góry przedalpejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było wielkości boeinga jeśli nie większe i robiło wrażenie na tle tych gór, które między szczytami