Wpis z mikrobloga

Robi mi się niedobrze oglądając te "fit" przepisy na ciasta z odżywkami białkowymi, fasolą, kolorowymi galaretkami bez cukru, ksylitolem i toną innego badziewia.
Poza tym, jak głupie muszą być te #rozowepaski , żeby dodać 4 dojrzałe banany, 2 tabliczki czekolady, cukier kokosowy, miód i twierdzić, że jest "bez cukru"?
Już chyba lepiej i zdrowiej #!$%@?ć normalny jabłecznik raz na jakiś czas, zamiast bawić się w małego alchemika. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#oswiadczenie #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow #dieta #jedzenie
hatterka - Robi mi się niedobrze oglądając te "fit" przepisy na ciasta z odżywkami bi...

źródło: comment_hZK4HGyWQkJZGuwN2Gb0LkDl49pXLLLI.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
żeby dodać 4 dojrzałe banany, 2 tabliczki czekolady, cukier kokosowy i miód i twierdzić, że jest "bez cukru"?


@hatterka: jak ja nienawidzę takich przepisów. Jak #!$%@? szukam przepisów bez cukru to dlatego, że normalne wersje tych wypieków są dla mnie za słodkie a nie dlatego, że chcę cukier sokiem z kory Olchy Syberyjskiej zastąpić.

Wiem, że można po prostu mniej cukru dać, ale czasami wpływa to też na konsystencje ciasta
  • Odpowiedz
@zabulon: nie jadłam, muszę spróbować. ale z cukrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@6c6f67696e: mam jeden taki przepis, na babkę uniwersalną. zrobi się z niej placek, muffinki, ciasto czekoladowe i cokolwiek. W przepisie są 2 szklanki cukru i to jest fajne jak są kwaśne owoce, ale dając jedną też wychodzi i jest dobre. mogę podesłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wdzwr
  • Odpowiedz
mam jeden taki przepis, na babkę uniwersalną. zrobi się z niej placek, muffinki, ciasto czekoladowe i cokolwiek. W przepisie są 2 szklanki cukru i to jest fajne jak są kwaśne owoce, ale dając jedną też wychodzi i jest dobre. mogę podesłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hatterka:

Chętnie nowy przepis zgarnę, choć muszę przyznać, że piekę chyba niezbyt często (albo jakoś małe porcje) skoro kilo cukru starcza tak średnio 2-3 miesiące (ostatni wypiek z dużą ilością cukru to brownies, zamiast szklanki dałem 1/3 a i
  • Odpowiedz