Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu: A co takiego się wydarzyło w naszej gospodarce, że wywołało taki spadek? PiS #!$%@?ł gospodarkę w ciągu jednego miesiąca, z czego cały czas zajmując się praktycznie tylko TK? Niezłe osiągniecie.
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Nie znam i chyba nigdy nie poznam nawet na wykopie wolnorynkowca popierającego PiS... chyba że przez napisanie "wolnorynkowca" masz na myśli po prostu socjalistę których też sporo na wykopie...
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Bo PiS prócz bycia socjalistyczną partią jest lekkim katolibanem, oraz jest w niej sporo debili, oszustów, PRLowców itd. No i rozwiązania PiSu to taki mocno prymitywny socjalizm jak np. 500 zł na dziecko, też raczej wcale nie jest to takie wspaniałe dla socjalistów. PiS głównie popiera masa bezpłciowców i ludzi mających gdzieś politykę, ludzi którzy się nie znają itd (oni też oczywiście popierają PO, SLD, PSL i w sporej
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: od kiedy prawica ekonomiczna = PiS? :O W kwestiach gospodarki to lewactwo pierwszej maści więc doedukuj się, a potem takie durne opisy dawaj. PiS, PO - jedno zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StrasznyLarry: Co? Nic takiego nie napisałem, masz niezłe urojenia, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo odniosłem sie tylko do pierwszej części komentarza autora i tyle. Nawet nie spojrzałem na tą giełdę bo była bez znaczenia dla tego o czym pisałem.
  • Odpowiedz
@StrasznyLarry: To słaba ta dygresja. Co nie zmienia faktu że to bez znaczenia czy piszę na temat. Napisał takie a nie inne słowa i sprostowanie ich też jest ważne, bo może to zmienić sens wypowiedzi. Gdyby tego nie dodał o wolnorynkowcach to bym się w ogóle nie odezwał, a tak zasugerował bardzo wiele tym sformułowaniem i uznałem że warto to sprostować.
  • Odpowiedz