Wpis z mikrobloga

Ale ten #narcos to zajebisty serial. Trafiłem na niego ostatnio, jak czytałem o Pablo Escobarze. Podobają mi się ujęcia, kolory, jakby serial był nagrany lata temu. Klimatu dodaje jeszcze to, że mówią po hiszpańsku. Też przez wszystkie odcinki myśleliście, że Pablo to spoko gościu, a te kutasy mu tylko przeszkadzają? W dodatku dowiedziałem się, że kukaracza to karaluch.

#seriale #netflix
o.....n - Ale ten #narcos to zajebisty serial. Trafiłem na niego ostatnio, jak czytał...

źródło: comment_tBzHFyk0cJetPqEkFW24LZiO2g5AztE4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortofosforan: raczej myslalam ze Pablo jest kompletnym debilem. Natomiast hiszpanski w w miare wolny strasznie fajny i muzyka i klimat. Smiesznie sie oglada takie seriale niby fabularne ze zdjeciami dokumentalnymi ktore sie zna z wiadomosci. I za szybki ten serial. Szybko sie skonczy a szkoda bo narcotraficantes to temat rzeka
gulamin - @ortofosforan: raczej myslalam ze Pablo jest kompletnym debilem. Natomiast ...
  • Odpowiedz
@ortofosforan: odwalac Pablowi zaczelo duzo duzo wczesniej. Skala popytu go przerosla. Nie logistycznie ani produkcyjnie tylko wydatkowo. On po prostu za duzo zarabial a byl za glupi zeby to solidnie gospodarowac.
mam nadziej ze Ochoa beda kolejnymi bohaterami a jesli producencji so niezli to zrobia z tego serialu samograj i przejada na kolejne rodziny
  • Odpowiedz