Wpis z mikrobloga

Mireczki! Córka ma niedługo urodziny, aktualnie ma mojego starego peceta, na którym dlubie w abletonie i obrabia swoje foty... Ma 15 lat, jest w szkole najlepsza z wszystkich przedmiotów a praktycznie się nie uczy, gra na fortepianie, skrzypcach, perkusji, trenuje karate... Coś tam pod nosem kiedyś mruczala że by chciała #macbook, jest bardzo skromna i nigdy o nic nie prosi... A że zasługuje na wszystko co najlepsze, to będzie go miała. Powiedzmy 1000£ mogę przeznaczyć na zakup, kupi coś dobrego za tę kwotę? Doradzcie proszę.

  • 32
  • Odpowiedz
@aeoneokseone: A co do pytania, to zgadzam się z @kubapolice - jeśli córka nie robi jakichś mega skomplikowanych rzeczy na laptopie, to air na pewno bardziej jej się spodoba, bo jest lekki i cieniutki. Do tego bateria trzyma jeszcze dłużej niż w pro. :)
  • Odpowiedz
@aeoneokseone: to jednocześnie najlepsze najtańsze wyjście i już w pełni profesjonalny sprzęt z dynamiczną klawiaturą, używany przez wielu w studiach - podnosi jakość zabawy abletonem o min. kilkaset procent. Koniecznie jej kup :))

czekam z utęsknieniem aż mojej córce będę mógł kupować sensowne rzeczy ;) zamiast misiów ;)
  • Odpowiedz