Wpis z mikrobloga

#wroclaw #bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm #bekazlewactwa #bekazwegan #4konserwy #antyneuropa #neuropa #bekazpodludzi
Lubię jadać różne wegetariańskie jedzenie, chodzę do różnych knajp. Jakoś wcześniej mi się nie trafiło, ale dzisiaj byłem w Złe Mięso. Fajne jedzenie, miła atmosfera, ceny rozsądne, ale zwróciły moją uwagę "polityczne" nalepki na ścianie. Różne antynazistowskie symbole mi wiszą, ale znalazły się tam też różne komunistyczne, st pauli, guevary, antify i inne faszyzujące rzeczywistość organizacje. Serio? Nie da się zrobić knajpy wegetariańskiej/wegańskiej bez lewakich klimatów? Oczywiście, że się da, knajpy bez ideologii we Wrocku są. Wciskanie polityki do jedzenia to zwykły debilizm i ograniczenie umysłowe, szczególnie tej skrajnej, tutaj w wykonaniu faszyzujących rzeczywistość lewaków (nie lewicy, a lewaków). To jest zniechęcanie ludzi do siebie. Nie będę naciskał, żeby się tego pozbyli, może po prostu chcą tacy być. Ich wybór.
  • 15
  • Odpowiedz
@push3k-pro: typowy unik. potem idziesz do kibicowskiego pubu i płaczesz że hurr durr jak można robić pub gdzie przychodzą sami łysi panowie i bóldupią politycznie, a wszędzie porozwieszane jakieś gówno na ścianach w barwach jednego klubu i można dostać w mordę za kibicowanie nie tej drużynie?

No jednak nie, przeszkadza tylko ci ten konkretny jeden światopogląd a nie sam fakt ideologizacji miejsca, gdzie ktoś po prostu ma misję, że nie
  • Odpowiedz
typowy unik. potem idziesz do kibicowskiego pubu i płaczesz że hurr durr jak można robić pub gdzie przychodzą sami łysi panowie i bóldupią politycznie, a wszędzie porozwieszane jakieś gówno na ścianach w barwach jednego klubu i można dostać w mordę za kibicowanie nie tej drużynie?

No jednak nie, przeszkadza tylko ci ten konkretny jeden światopogląd a nie sam fakt ideologizacji miejsca, gdzie ktoś po prostu ma misję, że nie będzie tylko robił jadłodajni, ale promował pewien styl życia.

To nie jest zniechęcanie ludzi do siebie, to jest promocja swojej wizji świata. Jak tobie przeszkadza - nie chodź.


@grzegorz-zielinski: Jesteś debilem. Oto
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Zadałeś sobie pytanir, a potem sam na nie odpowiedziałeś...

Nie da się zrobić knajpy wegetariańskiej/wegańskiej bez lewakich klimatów? Oczywiście, że się da, knajpy bez ideologii we Wrocku są


Czyli da się... Istnieją "upolitycznione" knajpy, zarówno wegańskie, jak i nie wegańskie, oraz apolityczne... Każdy znajdzie coś dla siebie... Tutaj ełaściciel zdecydował się upolitycznić lokal, jego prawo. Ty możesz tam po prostu nie chodzić, na wolnym rynku z pewnością znajdziesz coś
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: ale ty jakis #!$%@? jestes czy co?
jak idziesz do kibicowskiego pubu to wiesz czego sie spodziewac
ale restauracja weganska jest restauracja weganska a nie lewacko-socjalistyczna
  • Odpowiedz
  • 0
@push3k-pro: ogolnie gowno symbole komunistow i nazioli sa zakazane. Znaczy w Polsce i tak siedzisz za swastyke a za mlot i sierp nie ale teoretycznie sa.

Czaje Twoje wzburzenie ale maja prawo. Jakbym mial sklep to #!$%@? zakaz wstepu dla cyganow i tez mialbym prawo. Kreowalbym sobie klientele pod siebie. I oni tez to robia.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Nie będę się wahał napisać coś podobnego co w pierwszym poście jak trafię w jakiejś knajpie na wlepki i symbole ze swastykami, hitlerami, b&h i podobnym badziewiem. Rozumiem, że wtedy też nie będziesz się wahał napisać mi to samo w odpowiedzi?
  • Odpowiedz