Wpis z mikrobloga

@szatniarka: Bo obecnie feministki, (na pewno nie wszystkie) są roszczeniowe, poniżają często mężczyzn, atakują kobiety które chcą mieć typową rodzinę i o nią dbać, uważają, że zabijanie nienarodzonych dzieci jest ok., puszczają się w imię feminizmu i wyzwolenia ( bo przecież to ich ciało) itd. Niestety.
@TiIa: Nawet nie feministki :D Dziś rozmawiam ze znajomą, na to ona w trakcie rozmowy, że jest wegetarianką, to pytam, czy będzie wtedy 2 obiady robić- dla siebie i chłopaka. Odpowiedź jej bezcenna- "Przecież ja w ogóle nie będę gotować i robić obiadów"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TiIa: echh mnie się tak marzy żeby mieć więcej czasu i się spokojnie pokrzątać po mieszkaniu, ugotować dwudaniowy obiad, upiec ciasto, porobić przetwory, posprzątać, udekorować mieszkanie na święta... ale niee, rownouprawnienie hurr durr, biznesłomen, kobiety na traktory, itd.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TiIa: W pierwszej chwili pomyślałem, że troszkę dziwna jesteś. Ale z drugiej strony gdyby ktoś mi sprezentował jakiś luksusowy zestaw kosmetyków do samochodu, to też bym się nie obraził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TiIa: również nie rozumiem, co ma sprzęt AGD do feminizmu. Przecież wiadomo, że chyba większość osób i to nie tylko kobiet, cieszyłaby się z fajnego robota kuchennego czy blendera, 2/10 bo odpisałam.
@TiIa: a ja cie w pełni rozumie, może to śmiesznie zabrzmi ale moj rozowy pasek najbardziej sie cieszy z AGD, kupiłem jej Kasie była w skowronkach, zmywarke łoooo panie jaki wypas, na urodziny dostała drogie srebne kolczyki to kila razy raptem załozyła, i teraz coś tam kiedyś coś wspominała o maszynce elektrycznej do miesa, ja sie cieszyłem jak dzieciak z spawarki inwertorowej, takze kwestia dobrania
Nie ma nic bardziej żenującego niż laski pucujące się facetom...

a potem jeden z drugim piwniczaninem zaczynają swoje #!$%@? jak to kobietom nie tyka zegar i tylko bolca szukają, a oni wielcy intelektualiści samce alfa będą się bawić i dmuchać panny do 40stki... miałam tego nie komentować, ale powiem jedno... same sobie jesteście winne ich myślenia i tylko siebie i ich krzywdzicie.


@Spieluhr: gifzludzmibijacymibrawo.gif

Też bym się ucieszyła z jakiegoś gadżetu
@szatniarka: I na co kobietom te wszystkie wyszukane prawa, skoro nie potrafią z nich dobrze korzystać?

Kobieta-szefowa to jakaś farsa. Ba, każda kobieta na wyższym stanowisku to tragikomedia.
Za kierownicą też się średnio sprawdzamy.
Z prawa do głosowania większość nie korzysta, bo w dupie ma politykę. A kobieta polityk to już w ogóle jakiś wyszukany oksymoron.
NIE jesteśmy lepsze od mężczyzn pod wieloma względami, nie byłyśmy i nigdy nie będziemy. Równouprawnienie