Wpis z mikrobloga

Będzie ból dupy Mirki. @inspektor_erektor napisał dzisiaj:

żenić się/wychodzić za mąż w wieku 23 lat to jak wychodzić z imprezy o 23.


Bez obrazy, ale stary....#!$%@? Ci do tego kto, kiedy i z kim bierze ślub. Mam 24 lata i w przyszłym roku żenię się z dziewczyną, która bedzie mieć 22. I szczerze Ci powiem, że nie mogę się tego doczekać. Jeżeli jesteś stuleją to nie masz prawa zabierać głosu w temacie związków, a już tym bardziej ślubu, że o cudzych ślubach nie wspomnę. Jeżeli masz różowego to mega współczuje wyboru bo najwyraźniej zajebiście Cię ogranicza. Mam tego farta, że mój kilkuletni związek jest oparty w dużej mierze na zdrowej i uczciwej przyjaźni i #!$%@? nie sądzę, że decydując się na ślub jakoś się pogrążam.

Zresztą cumplu, serio tak bardzo nie istniejesz, że wygłaszasz opinie na portalu ze śmiesznymi obrazkami na temat ślubu innych osób...?
#zycie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pdk
  • 27
@Thiiin: Ale po co się wiązać papierkiem, jak bez niego też jest dobrze ;) Wydawać 20k zł na wesele, żeby różowemu się przypodobać bo on ma ciśnienie bo ,,psiapsiuły wyszły za mąż".
Ja powiedziałem swojemu różowemu, że przed 30 ślubu nie biore ;) Nie spieszy mi się do tego, dobrze jest jak jest, a jak się spieprzy to powiem ,,papa" i tyle. A po ślubie już nie tak łatwo o to.
@To_ja_moze_pozamiatam: dziecko nie musi byc od razu :)
znaczu zgadzam sie z Tobą, że zmieniają sie proprytety, nie jest już człowiek wolny jak ptak i jednak pasuje nieco zmienić tryb zycia. Ciężko rwać na imprezach panienki, jak w domu żona czeka.
Choć zapewne i tacy artyści sie zdarzają..

a jak jesteś jej pierwszym to może zechcieć spróbować jeszcze czegoś nowego


@bdr90: moze, ale nie musi.
Rownie dobrze, gdyby byl jej
na uzębienie działa mi to rownanie- ślub= sterta gowniakow
prędzej czy później większość z was narobi sobie/poczuje silną potrzebę posiadania potomstwa i inaczej będziecie gadac. bo gowniaki to z seksow, a nie ze ślubów wychodzą.

poza tym nic dziwnego, ze @Thiiin: w czasach ogólnego hejtu na ślub napisał taki post- jak sami twierdzicie to jest miejsce do wyrażania swoich opinii. wydaje mi się, że większość osob, która ten hejt nakręca to