Wpis z mikrobloga

Dziś kolejne dwuletnie konta premium na TIDAL (coś jak #spotify) do wygrania. Pierwsze rozlosujemy wśród plusujących, drugie przyznamy osobie, która poda wg. nas najciekawsze uzasadnienie dlaczego chciałaby mieć takie konto.

Konta uruchamiane w promocji PLAY - jeśli masz abonament w playu - możesz mieć takie konto za free.

Na koniec małe #cebuladeals :

3 kody rabatowe na 50PLN na zakup dowolnego prezentu powyżej 100PLN na prezentmarzen.com

FIZ4QI
UBFD5T
V6VG6G

ważne tylko dziś!

#rozdajo #zadarmo #muzyka #muzykaelektroniczna #promocja #promocje
  • 32
@PrezentMarzen: nie wiem nigdy nic nie wygralem, ale zawsze dzielnie próbuje i myślę, że może tym razem . a uwazam, że chciałbym bo dużo słucham muzyki różnych gatunkow, wręcz wszystkich zależnie od nastroju . Ale że jako studbaza liczy się każdy grosz to cebuluje ze Spotify adblock i w przeglądarce odpalam, żeby mieć namiastkę Premium . a Tidala chcę bo słyszałem , że JayZ zalatwil dużo ekskluzywnych kawałków. pozdrawiam
@PrezentMarzen:
Temat wałkowany milion razy, opcja szukaj nie boli. Post zaniża poziom Mikrobloga, wątek do usunięcia - zgłaszam do moderacji.

Akurat chłodzi mi się zestaw po całej nocy kopania bitcoina, więc doceńcie, że mam czas to napisać jeszcze raz. TIDAL to żałosna podróbka Spotify, które w tym momencie jest kiepską popierdółką dla Apple Music. Gdyby mi nawet dopłacano, to tego śmiesznego sridala nikomu nie polecałbym. Możecie mi podarować to konto, tylko
idol89 - @PrezentMarzen: 
Temat wałkowany milion razy, opcja szukaj nie boli. Post z...

źródło: comment_eEIve7T7raS7CyKjSK9FNwUxQutwWBQO.jpg

Pobierz
@PrezentMarzen: Byłbym bardzo wdzięczny za konto, ponieważ autentycznie chcę cieszyć się jakością utworów w bezstratnym streamingu. Różnica pomiędzy najlepszą jakością Spotify (320 kbps) a FLAC w Tidalu jest wyraźnie odczuwana przez przeciętnych słuchaczy na słuchawkach średniej klasy (http://www.theverge.com/2015/6/23/8830543/tidal-lossless-streaming-is-awesome) i z wielką chęcią jej zasmakuję. W innym wypadku nie mógłbym sobie pozwolić na zakup subskrypcji, a tak sprawicie mi prawdziwą radość przedświątecznym prezentem. :-)
AdamZz - @PrezentMarzen: Byłbym bardzo wdzięczny za konto, ponieważ autentycznie chcę...

źródło: comment_D7e8Z0NCbeiZR4DFtAuh96SLQBAxu5Pn.jpg

Pobierz