Wpis z mikrobloga

@ChineseMobilePhones: @tales_z_miletu:
Ja testowałem jak i Xioami Yi, moim zdaniem lepsza i tańsza jest właśnie eken.
Masz porównanie obu na kanale elproducente na youtube. W sklepie zamawiałem już 2 szt wcześniej i dziś też sobie zamówiłem. Najlepsze, że poniżej 50$ raczej nawet podatku nie będzie :D
  • Odpowiedz
@ChineseMobilePhones: posiadając Xiaomi Yi po obejrzeniu tego filmiku sprzedałem ją w p---u i kupiłem Ekena, jestem zadowolony i naprawdę polecam. Do tego zestaw akcesoriów na wypasie i ekran, którego nie ma Xiaomi a to się jednak mimo wszystko przydaje do kręcenia z ręki.
  • Odpowiedz
@tosemja: powodzenia z dostawą z GB. Jak wam wyślą za 2 miesiące to będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja właśnie walczę o 2 zwroty na pp, bo akumulatorki które zamówiłem 2 grudnia z wysyłką do 3 dni roboczych mogą mi wysłać dopiero po 10 stycznia, a moda do e-papierosa zamawianego 28.11 mogą wysłać od teraz za około 2 tygodnie. Polecam, przecudowny sklep ( ͡°
  • Odpowiedz
@korbuzz: Mam tam kilkadziesiąt zamówień i też zaginęły mi cztery paczki nierejestrowane ale pp zwrócił kasę.
O te rejestrowane z automatu nie masz się co martwić.
Co jak co banggood jest w 100% pewnym sklepem ale takich przecen to oni nie robią...
  • Odpowiedz
@tosemja: No może i nie mam się co martwić, ale jak do wysłania mam dodatkowy miesiąc, to cholery idzie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego wystąpiłem o zwrot do pp
  • Odpowiedz