Wpis z mikrobloga

@pcela: teraz paczkomaty #!$%@? są "święta" i może nie było miejsca w tym co wybrałeś. Jednak ten co rozwoził paczki powinien do ciebie zadzwonić i się zapytać do którego innego chcesz paczkomatu (u mnie tak zrobił kiedyś). Dzisiaj jak odbierałem paczke z paczkomatu (Poznań) to nie mają w ogóle miejsca i klient stoi samochodem i wydaje je stamtąd.
@csmrex:
To już lepiej mógł zostawić w oddziale, to tylko kilkaset metrów dalej, a nie w Paczkomacie na drugim końcu miasta do którego mi zupełnie nie po drodze.
@pcela: Mogła być pomyłka ze strony sprzedawcy. Paczka jest wyraźnie opisana wiec rzadko się zdarza że wsadzą ją do innego paczkomatu bo zapewne każda jest skanowana. Chociaż teraz w święta pomyłki się zdarzają. Nie chcesz jechać na drugi koniec miasta, poczekaj 3 dni i idz do oddziału.
@pcela: kiedys jak sie zamawialo do packzomatu, wybieralo sie 2 paczkomaty. Jeden docelowy a drugi alternatywny w razie braku miejsca/awarii w paczkomatu. W tym wypadku pewnie braklo miejsca.
U mnie to samo, ale mam potwierdzenie, że nadanie było do właściwego Paczkomatu. Jakiś czas przed doręczeniem otrzymałem SMS'a, że "kurier wyjątkowo poczeka na mnie przed Paczkomatem" ale już tym zmienionym. Nie ma świąt, ciekawe czy ten mój był przepełniony.