Wpis z mikrobloga

Mawiaja, ze Polacy nie lubia Polakow...

A co mozna niby lubic wsrod rodakow? Ich agresywna postawe? Cwaniactwo? Nieszczerosc?

Dlaczego za granica trzeba trzymac sie od Polakow z daleka? Bo sa roszczeniowi! Bo bezinteresownosc nie istnieje!
"Polece cie w mojej robocie, ale wiesz, to cie potem moze troche kosztowac..."

A polska estetyka? Przeciez mezczyzni z Polski sa wraz z Bulgarami jednymi z najwiekszych wiochmenow w Europie!
Nawet jakies siury z bliskiego wschodu szybciutko rozumieja co to znaczy dobrze wygladac, jak dopasowac spodnie do butow czy jak kupic PASUJACA marynarke...

Ja sam nie lubie Polakow!

Nie uwazam, ze to narod rozsadny, inteligentny czy pracowity.

Bo jezeli pracowitosc to #!$%@? jak parobek u szefa a potem #!$%@? przed telewizorem, to ja dziekuje...

A spedzanie czasu z dziecmi? A samodoskonalenie (nauka jezya obcego)? A praca wokol swojego domu (czemu chalupy na wioskach w Polsce wygladaja jak w XIX wieku, z jakimis wannami na deszczowke czy gruzem lezacym pod polotem...)

Ludzie psiocza w Polsce na politykow, ze kraj rozkradziony, ze zle i wogole katastrofa...

A wezcie sie wreszcie ZA SIEBIE!!! Roszczeniowcy zasrani czekaja az im manna z nieba zacznie kapac...

#bekazpodludzi #oswiadczenie #polakicebulaki
Zyd_Suss - Mawiaja, ze Polacy nie lubia Polakow...

A co mozna niby lubic wsrod rod...

źródło: comment_b2HZwbd85xCIj5h7OMa1bhcCAJ4FBKJc.jpg

Pobierz
  • 13
A co mozna niby lubic wsrod rodakow?


@Zyd_Suss: Za to, że bezinteresownie pomagają, za to, że ufają osobom, których nie znają, za to, że rodzina stanowi dla nich ważną wartość, a za przyjaciółmi skoczą w ogień. Za to, że mieszając w Polsce nie muszę się bać, że ktoś zaraz wyskoczy z koszą i albo mnie #!$%@?, albo mnie okradnie.... i tak można wyliczać.

Tak, dokonałem uogólnienia. Podobnie jak Ty.
@Zyd_Suss: Święte słowa, dużo bym jeszcze dodał ale daruję sobie. Nie mówmy, że w tym oceanie gówna nie ma złotych ludzi, bo są. Ogólnie część osób jest życzliwych i chętnie Ci pomoże (mówię tu o zwykle starszych osobach, ale też młodzi się trafiają), ale to tylko malutka część. Mam nadzieje, że z latami będzie co raz lepiej :)
@Zyd_Suss Odpowiem Ci po polsku - jak się nie podoba to #!$%@? za granicę i wyrób sobie nowe obywatelstwo. Zamiast psioczyć na rodaków, zastanów się co możesz zmienić na lepsze w swoim najbliższym otoczeniu a przede wszystkim pracuj nad sobą tak jak radzisz wykopkom zamiast narzekać. Nie jesteśmy w niczym gorsi od niemców czy amerykanów, fakt mamy swoje wady ale jak chcesz to znajdziesz na ulicy dobrych i uczciwych ludzi. I nie
@Zyd_Suss: Jakie to jest śmieszne jak te same osoby które #!$%@?ą się, jak ktoś generalizuje mówiąc o muzułmanach, że to terroryści i barbarzyńcy, zaraz później robi coś bardzo podobnego o swoim własnym narodzie :D taką nienawiść chyba można jakoś leczyć
Taka niestety prawda.
Dlatego dobrym rozwiązaniem są kontrole graniczne, coby ludzie nie za łatwo panoszyli się ze swą patologią po reszcie Europy.