Wpis z mikrobloga

Był tylko jeden raz kiedy wyszedłem na sylwestra ( 2013-2014 ) Znajomy zaprosił nas do takiego niby domu kultury. W środku była grupka kuców i jakieś gotyk loszki w gorsetach. xD Przedtem wypiłem z kolegą trochę Golden Locha z Biedronki przez co stałem się bardziej otwarty na innych. Podjąłem ambitna próbę socjalizacji z kucami częstując ich tym wyśmienitym trunkiem ale odmówili. xD Poszli w kąt gdzie grali w planszowe RPG i pili coca cole. xD Sale obok bankiet mieli emeryci którzy #!$%@? disco polo i dzikie harce na parkiecie. Toczyli bój z kucami którzy ciągle ściszali muzykę. Nagle zjawił się jakiś gość z #rozowypasek tak 7/10. Ciągle szukała kontaktu wzrokowego i uśmiechała się zalotnie. W końcu się ze mną przywitała. Trochę pogadaliśmy i wyciągnęła mnie na zęwnatrz częstując papierosem. xD Powiedziała, że mieszka obecnie w UK i tu przyjechała tylko na sylwestra. Pare minut później zaproponowała mi wyjście do Żabki i chciała mi stawiać piwka i ciągle mówiła, że jej zimno. Wróciliśmy się do środka i zjawił się mój gruby kolega który spłoszył loszkę. Chcąc ja znaleźć w środku okazało się że siedzi ze swoim znajomym i gada z tymi staruchami #!$%@?ąc koreczki. Pożegnałem się, dała mi buzi w usta i poszliśmy gdzie indziej. Pare miesięcy później udało mi się ją wystalkować na FB i okazało się że ma chłopaka tam w UK już 2 lata. XD

#wygryw #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 8