Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
Przed porodem balam sie jak to bedzie karmic piersia dziecko, jednak po porodzie karmienie malucha okazalo sie tak naturalna sprawa ze dziwie sie ze sie tak balam:) ci ktorych burzy obraz mamy karmiacej swoje dziecko uwazam za niedojrzalych.
  • Odpowiedz
@bafficze: a ja uważam za niedojrzałe połowę matek którym się wydaje po urodzeniu dziecka, że są najważniejsze na świecie. W sumie to pewnie tak było również przed porodem, tylko teraz mają jeszcze kolejny powód żeby czuć się wyjątkowymi.
  • Odpowiedz
Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.


@sajko: Parę dni temu w #trojka podczas audycji o jakiś hipisach,para zapytana w studio rozwinęła skrzydła w opisie życia na uboczu cywilizacji jak papuasi. Prowadzący wkręcił miłą atmosferę ale się chyba nikt nie spodziewał że kobitka nagle wyciągnie cyca i zacznie karmić podczas wywiadu w radio.Redaktor
  • Odpowiedz
@cwiercwieku: Nie ja jestem najwazniejsza tylko dziecko. Karmienie piersia jest najbardziej naturalna sprawa na swiecie. Przeciez jestesmy ssakami. Gole baby na reklamach np mebli itp nikogo nie raza w oczy a matka karmiaca swoje male dziecko juz tak.
  • Odpowiedz
@bafficze:

Karmienie piersia jest najbardziej naturalna sprawa na swiecie...

inne potrzeby fizjologiczne również ale przyjęło się że tego nie robimy przy innych

Gole baby na reklamach np mebli itp nikogo nie raza w oczy a matka karmiaca swoje male dziecko juz tak...

pokaż mi reklamę,plakat z kobietą bez stanika
  • Odpowiedz
@sajko @homo_superior
Same widzicie albo i nie bo zaślepia was wasza duma – wy nie chcecie dyskusji, wy tylko potraficie krytykować i wyzywać. Nie macie argumentów więc wyzywacie ale ok. Dla mnie nie jesteście kobietami i nie powinnyście się tak nazywać, specjalnie dla was zakładam tag ##!$%@? więc kolejne mądrości piszcie właśnie tam. Dziękuję dobranoc.
  • Odpowiedz