Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: już dawno napisałam, że zgadzam się z zasłanianiem chustą.

@homo_superior: ale otyłych nie wyproszą. i co teraz?

sorry, ale ja na tym etapie rozwoju umiem kontrolować, kiedy sikam.

ja nie tworzę aury zajebistości. dla mnie to po prostu normalna rzecz, bo wiem, że dziecko nie rozumie. wolę więc, by dostało jedzenie, niż się darło. powiem więcej - dla mnie widok kawałka cyca albo nawet penisa w losowej
  • Odpowiedz
znowu porownania z dupy.


@Dreamek: Ty #!$%@? nawet nie porównujesz, żadnych argumentów, za to zdążyłeś mnie nazwać "Największym idiotą w swoim życiu."

Chodzi o to by uchwycic moment widocznej piersi to potrzeba sekundy. A to oznacza ze trzeba tego wrecz
  • Odpowiedz
@homo_superior: dzisiaj free, dzieki za buziaka mam nadzieke ze sie nie wstydzilas go dac xD
Mysle ze nasza rozmowa miala by sens gdybys wychowala choc jedno dziecko, bo nie znasz sie na tym i nie masz pojecia i nie widzisz pewnych zaleznosci. To nie jest jak rzucenie kotowi paszy... ba nawet kocica karmi swojd mlode swoimi sutkami i nikogo to nie obuza.
  • Odpowiedz
@SScherzo:

sorry, ale ja na tym etapie rozwoju umiem kontrolować, kiedy sikam.

A jeśli masz chory pęcherz? Albo od 6h jesteś poza domem i nigdzie nie ma toalet? Twój pęcherz też nie rozumie i jest taki moment, w którym jakkolwiek byś nie chciała nie dasz rady go kontrolować.

dopiero intencje seksualne w moją stronę (np. ekshibicjonisty) mogą wzbudzić we mnie odrazę.

A widzisz ciekawe. Dla mnie kobiety karmiące to właśnie
  • Odpowiedz
@homo_superior: nie wiem, nie zdarzyło mi się posikać w majtki po ukończeniu 4 roku życia. dorosły człowiek może wyjść z autobusu zawsze. niemowlę nie. powiem więcej - gdybym miała chory pęcherz i miałabym już sikać w majtki, to bym poszła za krzaki. bywa.
  • Odpowiedz
Na @Zatwardzenie: dobre sa winogrona, tyle w temacie. A na twoj temat zdanie mam juz wyrobione oczym wiesz. Dlamnie sranie i karmienie dzieli przepasc chyba ze dla ciebie nie ma roznicy to smacznego.
  • Odpowiedz
@homo_superior:
Zupełnie nie wiesz, jakie są potrzeby żywieniowe niemowlaków, więc nie wiem, po co się w ogóle udzielasz.
A to, że są idiotki, które wrzucąją na FB wszystko, to jest zupełnie inna sprawa - takie są wariatkami.
  • Odpowiedz
@SScherzo:

gdybym miała chory pęcherz i miałabym już sikać w majtki, to bym poszła za krzaki. bywa.

Gratulacje. Jednak umiesz myśleć jak człowiek przystosowany do życia w społeczeństwie. Skoro wiesz, że jest czynność, która mogłaby rozdrażnić czy obrzydzić innych odchodzisz na bok i robisz to w ukryciu. Czemu w tej samej kategorii nie umiesz myśleć o karmieniu dziecka, co jest równie intymną
  • Odpowiedz
ba nawet kocica karmi swojd mlode swoimi sutkami i nikogo to nie obuza.


@Dreamek: Co najlepsze. Taka kotka odchodzi w ustronne miejsce z kociakami by nie narażać ich i siebie na niebezpieczeństwo w sytuacji gdy nie ma jak ich szybko ukryć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet koty są bardziej przyzwoite od Ciebie.
  • Odpowiedz
Also tak dorzuce dla smaczku.

daj dupy Enrique z erazmusa

zostań boginią nietrzymających za ręke mirków na wykopie

No nieźle
  • Odpowiedz
@homo_superior: ty dosc ze nie mozesz zniesc karmienia piersia. To ty masz jakies urojenia na tle dzieci. Jestes calkiem aspoleczna. Przeraza mnie twoja nienawisc do dzieci, zastanow sie nad leczeniem. Bo dzieci cale szczescie rodzic sie beda i bedziesz je widywac czy ci sie to podoba czy nie...
  • Odpowiedz
@sajko: @homo_superior: ja rozumiem, że porządna kobieta znajdzie sposób, by karmić choćby i publicznie bez obnażania się (jakoś kiedyś było to możliwe, nawet na filmach się pojawia - nie trzeba się rozbierać do pasa) i że tu macie rację, ale dobór środków wyrazu sprawia, że zaraźliwe pieczenie promieniujące z dołu pleców dochodzi powoli do ramion i zaczynam się zastanawiać, czy to nie zawał. Zbastujcie trochę, bo nakręciłyście się
  • Odpowiedz
@sajko: @homo_superior: Boże jakie Wy jesteście głupiutkie i to teoretycznie różowe które powinne zrozumieć płeć piękną a tutaj nie, krytyka i krytyka. I co w tym dziwnego, że kobieta karmi w przychodni ? Wstydzisz się ? Cycków nie widziałaś ? A może zazdrościsz że ona ma co wyciągnąć, nie to co Ty ? #!$%@? kocica odchodzi w ustronne miejsce a gdzie ma matka pójść z dzieckiem w przychodni
  • Odpowiedz
@HaSSaN: pyszny ból dupska, tak jak pisałam wyżej, jestem zaręczona i moj niebieski nie narzeka więc takie #!$%@? jakie tu prezentujesz możesz sobie wsadzic w dupe i zrobić dobrze, pozdro, poćwicz
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: mnie tam śmieszą głupie argumenty wyzwolonych polek, polaków z feministyczych okręgów. Moim zdaniem nie wypada a to że reszta nakręciła spirale i temat żyje swoim życiem to pozostaje mi być dumną za stworzenie potwora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz