Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@SScherzo: Jak zawsze uważałem ciebie za trochę dziwnie piszącą osobę, wręcz z pewną niechęcią czytając Twoje komentarze, tak po tej dyskusji chyba muszę zweryfikować swoją opinię:) miłe zaskoczenie, jak celnie i merytorycznie można komentować. Przy okazji zapełniła się lista, bo mi nawet z takimi ludźmi nie chciałoby się prowadzić rozmowy, tym większy szacunek, że niektórym się jeszcze chce i to obnażając głupotę i brak argumentów innych.
  • Odpowiedz
@Poprawie:

Tak, to nam pozwala być empatycznym, zamiast od razu skakać komuś do gardła...

Co ma do tego empatia? To że ktoś urodził dzieciaka nie oznacza że należy mu się taryfa ulgowa. Osobiście nie miałem jeszcze sytuacji z kobietą z piersią na wierzchu bo wszystkie przypadki gdzie kobieta przy mnie karmiła piersią to było zasłonięcie tej części intymnej. Jak widać spora liczba kobiet też odczuwa dyskomfort i rozumie że ktoś
  • Odpowiedz
@Poprawie: cóż ludzi w Afryce pewnie dziwi w ogóle nasza chęć okrywania ciała, gdy nie ma potrzeby ocieplania się.

@Dreamek: ciekawi mnie fenomen polegający na bagatelizowaniu moich doświadczeń, a z Twoich robienie wręcz statystyki. wyobraź sobie, że nie każda kobieta ma taki biustonosz. powtarzam po raz kolejny: jeżeli karmienie jest zakryte - nie ma problemu. ale nie zawsze tak jest.
  • Odpowiedz
@sajko: nie raz widzialem matkę karmiącą publicznie. Sorry. ale dziecko trzeba nakarmić, to nie ekshibicjonizm ani nietakt. A jeżeli chodzi Ci o to, że zobaczyłeś w końcu cyca no to #wygryw grsatuluję!
  • Odpowiedz
@misiek203: ja ci tylko mowie jakie sa moje doswiadczenia. A taki biustonosz obstawiam ze ma praktycznie kazda kobieta ktora zamierza/zamierzala karmic piersia. Forma biustonosza moze sie roznic jak i rozwiazanie, efekt jest ten sam, podczas karmienia biustoonosz nie uciska piersi. A jednoczesnie ja troche przyslania. Ok jezeli ty sie spotkales z innym sposobem karmienia ok, jezeli cie to uraza ok, rozumiem. Mnie to nie rusza, bo sa silly i cele wyzsze. I wole widziec zniesmacczpnego doroslego jak placzacego bobasa. A rodzicow obowiazkiem jest jest zaspokojenie poddstawowych potrzeb dziecka.
A wravajac do argumentu z husta to:
- podkreslilem juz we wczesniejszych wypowiedziach ze na ogol jest pielucha w celu ochrony matki odzierzy,
- dziecko wtula sie podczas ssania piersi czym zaslania piers ,
- uwierz mi ze nie zawsze jest sie gdzie schowac a karmienie rozdartego juz dziecka moze powodowac:
-- obgryzanie sutkow co moze
  • Odpowiedz
@sajko: a, dziewczyna, no to sorry. za pierwszym razem jak widzialem, też się zdzwiłem, po kolejnych razach nie rusza mnie to, tym bardziej, ze kobieta po porodzie ma niezbyt ladne piersi, więc nie ma o czym rozważać.
  • Odpowiedz