Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@misiek203: Chodzi mi o to, jak nagle zmienia się nastawienie do tego biednego cycka. To cycek na wierzchu i to cycek na wierzchu. Pomyśl teraz o aktywistkach Femenu. Cycki na wierzchu. Ładne, miej ładne, przeciętne, brzydkie. Mało kto powie, że to obleśne, ewentualnie pojawią się głosy, że Femenki mają nierówno. Nikt nie odniesie się do piersi, nie nazwie ich paskudnymi, chyba że w ramach heheszków. Same cycki nie budzą niechęci,
  • Odpowiedz
@Poprawie: Moim zdaniem jest tak jak piszesz.

Feministki mają racje, kobiety karmiące swoje dzieci piersią na ulicy maja rację, a osoby burzące się to jeden wielki #ciemnogrod.

Do tego czerpią przyjemność z wyrażania swojego braku tolerancji.
  • Odpowiedz
@ediz4: w naszej kulturze pokazywanie piersi jest kontrowersyjne. Więc znajdą się ludzie protestujący przeciwko karmieniu dzieci w miejscu publicznym. Ale czy to, że kawałek cycka w przychodni razi Polaka oznacza, że jest to zachowanie niewłaściwe? Dla nas zbyt często barbarzyńskie jest to, co jest tak naprawdę najbliższe naszej naturze. "dzikimi nazywamy owoce, które natura wydała ze siebie i naturalnego rozwoju; gdy w istocie raczej winilibyśmy nazwać dzikimi te, które myśmy
  • Odpowiedz
@SenJestDlaSlabych: modelki na wybiegach najczęściej nie mają cycków, "golizna na łamach gazet" o czym Ty mówisz? o playboy'u? golizna w telewizji? gdzie na TVP1 się golizny naoglądałaś?


@SenJestDlaSlabych: cytujesz sam siebie i zadajesz sobie pytanie. Jesteś moim mistrzem.
  • Odpowiedz
@Dreamek: to, że Ty twierdzisz, że karmiącej matki nie widziałem nie zakrzywia rzeczywistości. widziałem.

widziałem nawet kilka razy i zawsze wyglądało to bardziej jak na moim zdjęciu niż jak na Twoim. z tego co widzę ta pani ma jakiś specjalny biustonosz, który zakrywa jej część piersi, którą widać zza głowy dziecka

powtarzam jeszcze raz - jeżeli wszystko jest zakryte - nie ma
  • Odpowiedz
@yuio: ten chory dialog postepuje w takim tempie że nie ma czasu na 'edytuj' ... spójrz 2 komentarze do góry geniuszu, i niestety muszę zdementować Twoje domniemania ;| nie masz haryzmy ani inteligencji, każdy kolejny Twój wpis mnie w tym utwierdza, piszesz aby pisać nic z tego nie wynika, no niestety.
  • Odpowiedz
@sajko: #!$%@?, ja wstaje rano na zajęcia, niewyspany, głodny, wchodzę do autobusu a baba zaraz przy drzwiach siedzi z dzieckiem i karmi cycem.... Schowała za chwile, chyba po tym jak mnie zobaczyła
  • Odpowiedz
@moniczkay: będac w miejscu publicznym staram się nie robić rzeczy które byloby niestosowne, niekulturalne, mogły komuś przeszkadzać.

Dla nas zbyt często barbarzyńskie jest to, co jest tak naprawdę najbliższe naszej naturze. "dzikimi nazywamy owoce, które natura wydała ze siebie i naturalnego rozwoju; gdy w istocie raczej winilibyśmy nazwać dzikimi te, które myśmy skazili swymi wymysłami i odwrócili od przyrodzonego porządku...

Zawsze możemy wrócić na drzewo, chodzić w skórze zwierzęcej,grzebać sobie
  • Odpowiedz
@misiek203: Życie nie składa się, niestety, z idealnych rozwiązań. Jestem przekonana, że matki nie obnażają piersi ani dla swojej uciechy, ani otoczeniu na złość i też pewnie mocno się wstydzą. Potem wracają do domu wściekłe na siebie, bo nie wzięły kawałka tkaniny. Niemniej nadal dziwi mnie taka niechęć, jak tu u niektórych widzę i podtrzymuję zdanie, że nie chodzi tylko o estetykę i o przyzwoitość, tylko o ogół zachowań macierzyńskich.
  • Odpowiedz
będac w miejscu publicznym staram się nie robić rzeczy które byloby niestosowne, niekulturalne, mogły komuś przeszkadzać.


@ediz4: skąd wiesz, skoro dla Ciebie np. niestosowne jest wywalenie cyca na ulicy przez matkę karmiącą piersią.

Co za hipokryzja.
  • Odpowiedz
@misiek203: taki biustonasz na ogol ma kazda kobieta karmiaca, bo jest on komfortowy w karmieniu. Nie wiem w takim ile miales pecha badz checi wypatrzenia takich momentow by tak wygladalo karmienie. Obstawiam ze przesadzasz bo dzieko podczas ssania wtula sie i na ogol obejmuje piers co dodatkowo ja zasslania. Byc moze na sile wyszukujesz karmiacej kobiety piersi stad takie a nie inne wrazenia?
  • Odpowiedz
@yuio: Kolego - przekraczasz wszystkie granice żenady. Nie wiem na jakich częstotliwościach pracuje twój mózg ale wypisujesz takie bzdury że zaraz nazwiesz mnie reptalianem. daruj sobie odpisywanie bo jesteś na czarnej liście
  • Odpowiedz
@sajko: jest różnica między wywaleniem cyca na wierzch, a karmieniem piersią. Nie widzę nic złego w karmieniu w miejscu publicznym z zachowaniem jakiś standardów, tak samo jak nie widzę nic złego w słuchaniu muzyki z telefonu w autobusie, o ile masz słuchawki, a nie puszczasz na głos.Żaden to wyczyn delikatnie się zakryć, tylko pytanie czy tak było? (sorry, ale nie mam sił przewijać tylu postów)
  • Odpowiedz