Wpis z mikrobloga

Mircy orientuje się ktoś czy w Renault Scenic 2 da się podpiąć telefon tak żeby z niego puszczać muzyk? Zestaw głośnomówiący jest i bangla a z muzyką nie mam pojęcia jak i czy wgl. to jest możliwe.

#renault #motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
@Limon2g: a próbowałeś w ogóle? Jeżeli nie to spróbuj. Jeżeli nie zadziała tzn, że radio nie obsługuje profilu a2dp czyli z puszczania muzyki w ten sposób nici. Można poszukać na forum ewentualnie czy da się nowszą wersję radia wsadzić która to obsługuje. Koszt nie powinien być duży o ile jest to możliwe.
  • Odpowiedz
@Limon2g: @TSoprano: @ksiak:

W innych modelach renautl : megane, clio, laguna działa taki kabel (jeśli w scenicu jest to samo radio to będzie działac) :
http://allegro.pl/aux-in-adapter-kabel-mini-iso-renault-carminat-i5652177291.html (na aliexpress jest 2x taniej i darmowa wysyłka :) )

Z tyłu radia jest gotowe gniazdo, w które wkłądasz wtyczkę zakończoną jackiem. W radiu działa pod AUX. Ja w swoim byłym aucie używałem tego kabla przez 4 lata. Wszysttko bez najmniejszych problemów.
  • Odpowiedz
@TSoprano: Po Bluetooth. Fabryczne, wersja chyba jakaś rzadka bo w guglach z 2 zdjęcia tylko znalazłem nwm. czy one się jakoś nazywają
@ksiak: Próbowałem grzebałem w opcjach ale niczego nie znalazłem. Az tak tego nie potrzebuje żeby zmieniać radio
@mpcorp: Jak się nie uda przez bluetooth to taki kabelek chyba będzie najlepszym rozwiązaniem. Tyle że nie wiem czy jest wyjście aux bo jak pisałem nic o tym modelu nie
Limon2g - @TSoprano: Po Bluetooth. Fabryczne, wersja chyba jakaś rzadka bo w guglach ...

źródło: comment_PZmuZRrIyiFTg3FY6ceOkuxUaqkKEoJK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mpcorp: Szkalnego dachu nie ma także bez perzsady :D
@ksiak: Nie będe ojcu w aucie grzebał żeby raz w na miesiąc posłuchać muzyki z telefonu c: Po prostu ciekawi mnie czy jest taka możliwość.
  • Odpowiedz
@TSoprano: No nieźle, wielkie dzięki :D
@ksiak: Gdyż to działa dobrze, ładnie wygląda i nic nie jest popękane ani zadrapane a podczas zmiany to nie wiadomo jakie zaczepy albo coś jeszcze może popękać.Tego auta raczej prędko nie sprzeda także, wpływ tego radia na cenę podczas sprzedaży raczej będzie znikomy.
  • Odpowiedz
@Limon2g: tak z ciekawości, ogarnąłeś coś do tego scenica? XD Mam obecnie scenica 2 z ty samym radiem i się zastanawiam czy jest inna opcja niż transmiter XD
  • Odpowiedz
@HaPPe: Nope, scenic jak pisałem jest od taty i dalej jest w rodzinie, ja się dorobiłem swojej alfy i zamontowałem cyfrową zmieniarkę od yatour ;D Wydawało mi się że ktoś już odkopywał ten temat w tym roku xD
  • Odpowiedz
@HaPPe: Może jest opcja żeby zamontować cyfrową zmieniarkę i wtedy łączysz się normalnie po bt, tyle że w alfie zmieniarka jest osobno i jest podpięta do radia, a w sceniku z tego co kojarzę zmieniarka jest razem z radiem :/
  • Odpowiedz