Wpis z mikrobloga

@teryuu: i tu się mylisz :D SUPER FICZER - Windows 10, sprawdź kiedy zostało zrobione zdjęcie (dostępne od nokii 3310). Generalnie windows phone ma ogromny potencjał, tylko osoby które go tworzą nie zdają sobie sprawy, że takie szczegóły wpływają na całokształt, i na chwilę obecną są głębokooooo za androidem i iOS. Życzę im żeby to się zmieniło.
  • Odpowiedz
@wachowsky: @teryuu: mnie irytuje, że nie mogę sprawić czasu nieodebranego połączenia, ani się to nie przesuwa, ani obrócić nie można ;<

Zdjęcia grupuje, kiedy były zrobione/zapisane. Nie da się sprawdzić kiedy taka fota zapisana została zrobiona. Nie ma file info na 8.
  • Odpowiedz
@wachowsky: Aplikacja Pliki (od Microsoftu), folder Pictures, folder Camera Roll i masz po lewej miniaturkę zdjęcia, po prawej nazwę pliku i datę utworzenia.

Trochę nie tak jak chciałeś (bo przez inną aplikację) ale przynajmniej widzisz to przy wszystkich plikach.
  • Odpowiedz
@wrednota: W historii połączeń, na każdym połączeniu jak przytrzymasz palec pojawi się menu kontekstowe. Klikasz szczegóły i masz datę oraz godzinę połączenia.
  • Odpowiedz
@wachowsky: Dla mnie zajebiście intuicyjny i jednocześnie nie bali się czegoś zmienić - belka adresu na dole przy ekranie powyżej 3,5" to teraz konieczność. Jak zmierzyłeś użyteczność w procentach? Mi telefon służy do wszystkiego, do czego miał służyć. Jedyne co boli to brak snapchata, ale jakoś z tym żyję. Kupowanie Androida ma sens tylko dla flagowców, w innym przypadku dałeś sobie wcisnąć tanie g---o bez wsparcia. A jeśli masz flagowca,
  • Odpowiedz
@wachowsky: Wy -androidowcy na WP - macie jakieś problemy. Objawami przypomina syndrom obcej ręki, ale wy musicie dosrywać użytkownikom WP.

Jeden uważa, że system c-----y, bo nie ma kontrolek do muzyki na pulpicie (oczywiście aplikacja na to pozwala, ale ma być w systemie).

Innemu brakuje Snapchata i wraca na
  • Odpowiedz