Wpis z mikrobloga

Collin odnalazł się u nas szybciej niż myślałam, a #piesekpremier i Forest przyjęli go bez problemów. Zapomniałam, że Collin nigdy nie miał styczności z tąpnięciem (Śląsk here) i jak zatrzęsło chałupą to się bidula zerwał i nie wiedział co się dzieje XD. Ciekawe kiedy się przyzwyczai. Mega trudno zrobić im ładne zdjęcie w trójkę, ale chociaż udało mi się je uchwycić w duecie bez rozmazania. #pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski
n.....a - Collin odnalazł się u nas szybciej niż myślałam, a #piesekpremier i Forest ...

źródło: comment_TbVvI5vhs6GTKerYHUKRo4xpYJyFV7hw.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@nama: Dokładnie, co do "poznali się" to miałam na myśli czy bracia się poznali.
Jeszcze spytam. Czy da się oduczyć psa, który szczeka na ludzi przychodzących do domu, dźwięki na klatce, ze szczęścia tego oduczyć? Jak?
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle: ciężko stwierdzić czy się poznali ale mak wrażenie że tak, bo Premier zareagował bardzo śmiało i od razu się do Collina przykleił a normalnie jest bardziej powściągliwy w kontaktach z innymi psami tej samej płci. Był nim bardzo zafascynowany - może tak.

Jeśli da się oduczyć to pewnie będzie to dosyć trudne. Na pewno ignorowane jest dobra metodą, jeśli pies szczeka skacze i swiruje z radości a ktoś jeszcze
  • Odpowiedz
@nama: a jak z ich relacjami "intymnymi"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwie moje znajome pary mieszkają w jednej wiosce i mają po jednym berneńczyku, no i psy te są braćmi. Ale to że są samcami a do tego braćmi absolutnie nie przeszkadza im w tym żeby jeden wskakiwał na drugiego jak się widzą xD i tak się zastanawiam czy to normalne że sobie homokazirodczą
  • Odpowiedz