Wpis z mikrobloga

Collin odnalazł się u nas szybciej niż myślałam, a #piesekpremier i Forest przyjęli go bez problemów. Zapomniałam, że Collin nigdy nie miał styczności z tąpnięciem (Śląsk here) i jak zatrzęsło chałupą to się bidula zerwał i nie wiedział co się dzieje XD. Ciekawe kiedy się przyzwyczai. Mega trudno zrobić im ładne zdjęcie w trójkę, ale chociaż udało mi się je uchwycić w duecie bez rozmazania. #pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski
n.....a - Collin odnalazł się u nas szybciej niż myślałam, a #piesekpremier i Forest ...

źródło: comment_TbVvI5vhs6GTKerYHUKRo4xpYJyFV7hw.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@vesterr: są właśnie zupełnie inne :p ale widać to na żywo najlepiej. Nawet już nie o różnice w umaszczeniu chodzi, ale o budowę przede wszystkim. Premier to cały tata a Collin cała mama.
  • Odpowiedz
@nama: zajebiste masz te piesely. Na snapie widziałem ze doszedł 3 świr. Musisz mieć duże podwórko ^^. Wiem ile było kup po 1 Berneńczyku a co dopiero po 3 takich bydlakach. Niech się chowają i nie chorują na stawy :(
  • Odpowiedz
  • 0
@emcter: ponad 70 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wyc: dokładnie, trzeci świr to Collin na drugim planie :) kup jest masa, trzeba biegać z łopata i nawozic krzaczki :p ze stawami będzie dobrze na bank, wszystko przestrzegane, chłopaki mają dobre geny - nie może być inaczej. Do biegania mają ponad 36 arów ale i tak dla nich ludzie najważniejsi :)
  • Odpowiedz