Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki i Mirabelki, czas w końcu przestać się opitalać i zakończyć ten jakże meczący okres w życiu zwany #studbaza. Niby koniec miał być już parę miesięcy temu, co tak hucznie zapowiadałam, no ale wiadomo jak to jest jak się piszę #pracamagisterska.
W związku z tym zgłaszam się do Was po pomoc, ostatnia rzecz (a w sumie przedostatnia) jaka mi została, to przeprowadzenie małej ankiety. Żeby nie przedłużać, ankieta dotyczy jakże waszego ulubionego języka niemieckiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potrzebni mi ochotnicy znający niemiecki na poziomie trochę wyższym niż podstawowy, w sensie znający więcej niż podstawowe słownictwo. Wiek i płeć obojętna, Mirki i Mirabelki mieszkające zarówno w Polsce jak i w Niemczech!
Ankieta dotyczy pewnego zagadnienia gramatycznego, jest jak najbardziej anonimowa i powiedziałbym, że potrzebny czas na jej wypełnienie to jakieś hmm … 15minut. Do wykonania będziecie mieli 5 różnych zadań.
Bardzo będę Wam wdzięczna za chęć udziału, to ostatni krok do mojej wolności (no poza analizą wyników i podsumowaniem).
Ankieta wystartuje w środę, tj. 9.12. i będzie aktywna do niedzieli, 13.12. Będzie tylko jedna możliwość wypełnienia, nie ma możliwości zatrzymania i powrotu, więc bardzo Was proszę o poważne podejście do sprawy ;)
Wszelkie pytania i wątpliwości rozwieję w mgnieniu oka! I teraz zgłoszenia:

Proszę o maile na adres: badaniedopracymgr.de@gmail.com

Wystarczy że wyślecie maila, o jakiejkolwiek treści, a w środę z rana roześlę Wam linki do ankiety.
Bardzo bardzo bardzo liczę na Waszą pomoc!

tl;dr


#jezykniemiecki #niemiecki #studbaza #pracamagisterska #pomocy #dojczeszprache
  • 6
  • Odpowiedz
@Singularity00: Jeśli wysłanie maila to faktycznie główny powód, dla którego większość chętnych odpuszcza już na wstępie, to zapraszam i w ten sposób, dajcie znać w komentarzu lub na priv, że też chcecie wziąć udział ;)
  • Odpowiedz