Wpis z mikrobloga

#ewatylman #csiwykop

Jako osoba systematycznie nadużywająca alkoholu mogę stwierdzić, że takie "wybiórcze zaniki pamięci" są jak najbardziej możliwe. Sam często zachodzę w głowę, jak wielu rzeczy nie pamiętam po zakrapianej nocy. I nie mówię tu nawet o jakimś ordynarnym chlaniu. Organizm po prostu przyzwyczaił się, że po wódzie zwykle następowało przeciążenie stosu i teraz często robi reset z automatu. Nagły zastrzyk adrenaliny spowodowany dramatycznymi przeżyciami? Może i by to zadziało, o ile taki zastrzyk adrenaliny w ogóle nastąpił...
Kolejna kwestia, która mnie zastanawia: czy ci wszyscy biegli psychologowie i inni specjaliści, którzy tak skrzętnie analizują zachowanie Kurtki, mają również na uwadze stan jego psychiki? Cała ta sytuacja musi być dla gościa dość mocno stresowa. Opinia publiczna od początku wszystko o nim wie, łącznie z tym, że to on zabił Ewę. Nie wiadomo jaka jest reakcja jego rodziny i przyjaciół. Może ukrywał przed bliskimi swoją orientację seksualną, a ci dowiedzieli się z telewizji, że oprócz tego, że jest gejem to jeszcze mordercą, to ich przerosło i został sam. Na dołku jakiś Despero z Goebbelsem tak pojechali mu po rajtach, że nie pamięta jak się nazywa. Do tego może jeszcze jego adwokat jest niezbyt wydarzony i namawia go, żeby coś sobie przypomniał i współpracował. Chłopak gej, płacze przy "Titanicu", można się domyślać, że jego psychika jest trochę słabsza od psychiki typowego Mirka. Nerwy idą w drzazgi, tak mu wszyscy pomagali sobie przypomnieć, że to on ją zabił, że sobie przypomniał. Wersja wydarzeń jaką podaje ni jak nie pasuje, biorą go w obroty, tworzy następną, i tak w kółko dopóki nie wymyśli takiej, która będzie miała ręce i nogi.
Nie pomyślcie, że bronię Kurtkę na siłę, ale JEŚLI jest niewinny i rzeczywiście niewiele pamięta (a według mnie taka sytuacja jest dopuszczalna), to jest w tym momencie sam przeciw wszystkim, policja skupia wszystkie siły, żeby pomóc mu "przypomnieć" sobie ciąg wydarzeń, a ewentualni winni już dawno pozbyli się ciała i zatarli ślady (jeśli oczywiście osoby trzecie brały w tym udział).
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach