Wpis z mikrobloga

Wrzucam parę wolnych myśli do poczytania. @niestrawiona przeszła z profilu z publicznego na prywatny w instagramie. Dzemzeswini złożył oświadczenie i obraca wszystko w żart. Przestał publikować. Zdjęcia Adama Z. ktoś wyczyścił z profilu maxmodels. Siostra?. Wszyscy oni mieli dosyć niepokojące fotki. Wszyscy byli studentami, znajomymi, może sobie jakieś bractwo stworzyli?. Dziś się wycofują w cień. Niestawiona to podobno sama Ewa O. siostra Adama.Z.... Tam jest więcej tych ziomków którzy kręcą się wokół siebie. Często też jest ministerstwo browaru? To jakiś klub w Poznaniu? Czy są jakieś związki kapitałowe / osobowe miedzy miksturą a ministerstwem browaru? Dlaczego brat ET próbuje odciągnąć uwagę od jej chłopaka...dlaczego jego fanpage odpisuje w takiej formie "moja dziewczyna" sugerując że to nie pisze Piotr a raczej Adam O. chłopak ET który pracuje w ABW. To ciekawe bo według ojca ewy Adam O. przestał kontaktować się z rodziną ale wynika z tego że nie z bratem ET. Nie pomaga sytuacji jeszcze wątek chłopaka z ABW bo mnożą się wersje o tym że sama agencja ma coś z tym związek. Policja działa tak jakby chciała zamknąć sprawę nie zależnie od tego czy zeznania Adama Z mają jakąkolwiek wartość. W dodatku media i policja dezawuują rutka a nawet dali mu sygnał żeby się zamknął i nie ruszał tej sprawy. .... Moje wersje. 1. Stworzyła się jakaś sekta która uprowadziła ewę na moście tam gdzie zaparkowane są auta. 2. Ewa została zwerbowana do służb i upozorowali morderstwo. 3. #!$%@? chłopak pokłócił się z Ewą kiedy już spotkali się na moście. Wtedy był nieszczęśliwy wypadek. Następuje zamieszanie podrapanie ręki u Adama Z. i ten ucieka z całej tej sytuacji tamten jeszcze informuje go żeby zamknął ryj bo nie dożyje kolejnego dnia jak coś powie. Spanikowany Adam Z dzwoni do kogoś tam i ma nietęgi ryj. Ja bym nie wykluczał nikogo i najlepiej całą tą zbieraninę poddał obserwacji plus podsłuchy. Ciała jak nie było tak nie ma. Powiedzcie jak coś przekręciłem. W ogóle przydało by się żeby ktoś uporządkował wszystko co do tej pory wie #csiwykop bo wszędzie są jakieś szczątkowe info ale nie na jednej paście. Ludzie pinezek już brakuje do tej sprawy!!!.
#ewatylman
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hansek: Co do brata to ja nie ogarniam tego komunikatu odnosnie klubu i narkotykow..Gdyby mi zaginela siostra i na 99% byloby pewne ze nie zyje mialbym #!$%@? a nawet bym nie myslal o tym co ludzie pisza... czy sa jakies narkotyki w klubie czy nie.. kto zdrowy na umysle w takim momencie mysli/mowi o takich glupotach??
  • Odpowiedz
@dryndryn Dokładnie. Tam jest coś bardzo nie halo imo. Przeszukiwałem instagram pod hasłem mixtura (ta w polsce bo jest też w rosji) ale nic nie ma dziwne.. więc zacząłem szukać pod hasłem poznan ale stary tam jest tyle fotek że zanim dojedziesz do tej feralnej nocy to ręka odpada... liczyłem na to że z tej imprezy ktoś robił na insta żeby zweryfikować samopoczucie ofiary i #!$%@?...za dużo tego
  • Odpowiedz
@etopiryna jasne można poczekać na policję... ludzie się tu produkują aby dzielić się wiedzą i rozjaśnić cokolwiek..nie chcesz pomagać? To nie przeszkadzaj chociaż.
  • Odpowiedz
ludzie się tu produkują aby dzielić się wiedzą


@thara: Nie mam nic przeciwko dyskusjom, chętnie biorę w nich udział, ale wytłumacz mi jedno- skąd masz wiedzę, że chłopak pracuje w ABW.
  • Odpowiedz