Wpis z mikrobloga

Wrzucam parę wolnych myśli do poczytania. @niestrawiona przeszła z profilu z publicznego na prywatny w instagramie. Dzemzeswini złożył oświadczenie i obraca wszystko w żart. Przestał publikować. Zdjęcia Adama Z. ktoś wyczyścił z profilu maxmodels. Siostra?. Wszyscy oni mieli dosyć niepokojące fotki. Wszyscy byli studentami, znajomymi, może sobie jakieś bractwo stworzyli?. Dziś się wycofują w cień. Niestawiona to podobno sama Ewa O. siostra Adama.Z.... Tam jest więcej tych ziomków którzy kręcą się wokół siebie. Często też jest ministerstwo browaru? To jakiś klub w Poznaniu? Czy są jakieś związki kapitałowe / osobowe miedzy miksturą a ministerstwem browaru? Dlaczego brat ET próbuje odciągnąć uwagę od jej chłopaka...dlaczego jego fanpage odpisuje w takiej formie "moja dziewczyna" sugerując że to nie pisze Piotr a raczej Adam O. chłopak ET który pracuje w ABW. To ciekawe bo według ojca ewy Adam O. przestał kontaktować się z rodziną ale wynika z tego że nie z bratem ET. Nie pomaga sytuacji jeszcze wątek chłopaka z ABW bo mnożą się wersje o tym że sama agencja ma coś z tym związek. Policja działa tak jakby chciała zamknąć sprawę nie zależnie od tego czy zeznania Adama Z mają jakąkolwiek wartość. W dodatku media i policja dezawuują rutka a nawet dali mu sygnał żeby się zamknął i nie ruszał tej sprawy. .... Moje wersje. 1. Stworzyła się jakaś sekta która uprowadziła ewę na moście tam gdzie zaparkowane są auta. 2. Ewa została zwerbowana do służb i upozorowali morderstwo. 3. #!$%@? chłopak pokłócił się z Ewą kiedy już spotkali się na moście. Wtedy był nieszczęśliwy wypadek. Następuje zamieszanie podrapanie ręki u Adama Z. i ten ucieka z całej tej sytuacji tamten jeszcze informuje go żeby zamknął ryj bo nie dożyje kolejnego dnia jak coś powie. Spanikowany Adam Z dzwoni do kogoś tam i ma nietęgi ryj. Ja bym nie wykluczał nikogo i najlepiej całą tą zbieraninę poddał obserwacji plus podsłuchy. Ciała jak nie było tak nie ma. Powiedzcie jak coś przekręciłem. W ogóle przydało by się żeby ktoś uporządkował wszystko co do tej pory wie #csiwykop bo wszędzie są jakieś szczątkowe info ale nie na jednej paście. Ludzie pinezek już brakuje do tej sprawy!!!.
#ewatylman
  • 32
Dziś się wycofują w cień.

@thara: Ale to jest akurat normalne jak robi sie szum medialny. Żeby daleko nie szukać, sprawa moderatorki Wypok.peel - jak wyciekły jej odważne foty to sama napisała z tego co pamietam że "usuwa się w cień".
Ty byś tak nie zrobił?

Dzemzeswini złożył oświadczenie i obraca wszystko w żart

@thara: Jeden z agentów #csiwykop dotarł do jego znajomych z pracy którzy ponoć wspomnieli że dzemzeswini
@thara: Jest jeszcze coś.. nie wiem czy ktoś o tym wspominał. Chodzi mi o stosunek brata ET do ojca. Dlaczego brat staje w obronie chłopaka i tym samym w opozycji do ojca? Dlaczego nie pokazali się razem? Dlaczego policja dała znać bratu ET o tym że ona nie żyje a on nie przekazał tego ojcu? Jakie panują stosunki między nimi?
@marsellus Zgadzam się z tobą. Cała ta wersja z rzeką nie trzyma się kupy jak byś na to nie spojrzał. Stanowi tylko pretekst dla ciągłego skupienia się na miejscu tam gdzie jej nie ma imo.