Wpis z mikrobloga

@RowekOzjasza: ,,A czymże różni się jakikolwiek fanatyk religijny, partyjny od Breivika? Jego mózg był #!$%@? fanatyzmem i ideologiami zbieżnymi z kucowskimi." Dobra, co ty bredzisz? Najpierw piszesz na przykładzie Breivika, że szeroki dostęp do broni jest zły. A w jego przypadku nie było szerokiego dostępu do broni, bo miał ją tylko on. A teraz porównujesz go do islamistów i kucy. ,,Poczytaj troche i znajdź chociaż dwie różnice (bedzie ciężko) między Breivikiem
@RowekOzjasza: A ja mam wrażenie, że masz braki w intelekcie i niskie IQ. Serio, to że ci się wydaje, że wyborcy Korwina mają podobny światopogląd jak jakiś psychopata, to nie jest argument przeciwko zniesieniu uznaniowości przy dostawaniu pozwolenia na broń.
@Songox25:

Czy ja stosuję te pojęcia tylko do gospodarki?

Tak. Robisz to w następnym zdaniu:

PiS nie jest prawicowy bo mimo, że jest konserwatywny to gospodarczo jest socjalistyczny jeszcze bardziej niż PO. To nie jest pawica.

głosuję na Korwina bo...

Napisałbym ci dlaczego, ale dostałbym bana za napisanie prawdy na temat stanu twojego zdrowia psychicznego.
@lowca_chomikow: Ech, ile ci trzeba tłumaczyć, że terminy ,,prawica" i ,,lewica" odnoszą się tak samo, do gospodarki jak i do światopoglądu. Do czego to przyszło, mam uczyć lewaka, Syzyfowa praca, ale cóż. Popatrz na mapkę, masz tam przekręcony kwadracik. Na jego bokach po kolei zapisane są pojęcia takie jak ,,Liberalizm obyczajowy", ,,Liberalizm gospodarczy", ,,Konserwatyzm", ,,Socjalizm". Żeby partia była prawicowa musi charakteryzować się konserwatyzmem i liberalizmem gospodarczym. PiS ma program na gospodarkę
@RowekOzjasza: To umiłowanie sobie wolności w każdym zakresie, czy to społecznym czy gospodarczym. W tym także w dostępie do broni. Lewak to ktoś kto nastaje na moją wolność.


@Songox25: Jeśli stosować klasyczny podział lewica/prawica to libertarianizm klasyfikuje się jako ruch lewicowy. Nawet na forum libertarian to przyznają: https://libertarianizm.net/threads/split-lewica-prawica-dyskusje-nieskonczone.1028/
Deal with it LEWAKU ( ͡° ͜ʖ ͡°)