Wpis z mikrobloga

@Kamill: Ciekawi czy Ci panowie na zdjęciu mają broń z legalnych czy nielegalnych źródeł? Ciekawe czy zaostrzenie prawo do posiadania broni zlikwiduej czarny rynek i rozbroi terrorystów? Ciekawe czy praworządny a więc w świetle obowiązującego prawa nieposiadający broni przy sobie w kawiarni obroni się gdy napadną go panowie ze zdjęcia w kawiarni, którzy nie posiadają pozwolenia na broń z czarnego rynku, a jednak ją mają?
@Kamill: Przypominam że ISIS to nic innego niż fudamentalno-konserwatywno PRAWACTWO. Nie ma nic bardziej prawackiego niż właśnie religijni bojownicy o wolność. Oczywiste że prawactwo ciągle chce dostępu do broni. W końcu oni ciągle #!$%@?ą że zamiast liści będą wisieć socjaliści i inne teorie BÓG HONOR OJCZYZNA i ZABIJANIE LEWACTWA. Dla dobra kraju trzeba albo zamknąć w więzieniu wszystkich prawaków albo dalej ograniczać dostęp do broni.
@lowca_chomikow: ,,obronić się przed ogromną armią prawicowych fanatyków z ISIS." taka z nich prawica jak z lewaków inteligentni ludzie. Prawica jest liberalna, bo bez liberalizmu nie może być wolności gospodarczej i wychodzi socjalizm. PiS to partia socjalistyczna, tyle że konserwatywna.

@KochanekAdmina: A komuniści to socjalistyczne LEWACTWO. Nie ma nic bardziej lewackiego niż bojownicy o równość. Oczywiste, że lewacy chcą zakazać broni. W końcu to oni ciągle #!$%@?ą, że trzeba stworzyć
@Songox25: Zluzuj majtki kucu. Jeszcze dupka zaboli jak skończysz szkołę i trzeba będzie #!$%@?ć za gówno pieniądze przy okazji dostając od przełożonego #!$%@? po pysku. W kwestii dostępu do broni, wyobraź sobie takiego fanatycznego kucbojownika jak Ty z bronią w ręku a kozojebce z ISIS. Nie bez kozery użyłem takiego porównania bo nie różnicie się niczym. Łeb macie zasrany jedyną słuszną ideologią i szare komórki wyparowują z makówki.
@RowekOzjasza: Jesteś żałosny. Ale w sumie to cię rozumiem, żadnego lewactwa ideologicznego w sejmie, co najwyżej centrum, konserwatyści rządzą samodzielnie, tęczę zlikwidowali, ,,uchodźców" nie przyjmą. Jak żyć będąc lewakiem? A już wiem, trzeba #!$%@?ć się personalnie bez żadnych argumentów i lizać się nawzajem po jajcach w tagach #bekazprawakow i #bekaznarodowcow . Nie jestem kucem, czekam na prawdzie argumenty przeciwko broni a ,,Łeb macie zasrany jedyną słuszną ideologią i szare komórki wyparowują
@lowca_chomikow: Czy ja stosuję te pojęcia tylko do gospodarki? PiS nie jest prawicowy bo mimo, że jest konserwatywny to gospodarczo jest socjalistyczny jeszcze bardziej niż PO. To nie jest pawica. Ja jestem libertarianinem, nikt mi mózgu nie prał, choć głosuję na Korwina bo ważniejszy jest dla mnie liberalizm gospodarczy, który tylko on promuje.
@RowekOzjasza: ,, A przykładem który powinien na dobre skreślić Wasze kucowskie marzenia był Breivik. " dobry jesteś, podałeś największy w europie argument za szerszym dostępem do broni. Breivik to był chory człowiek, jakby chciał sobie broń załatwić nielegalnie to by to zrobił. Wiesz jak łatwo kupić u nas broń nielegalną? A Norwegia jest w strefie Schengen. A gdyby chociaż parę osób z tych dwustu miało broń i potrafiło się nią posługiwać
@RowekOzjasza: ,,PO SOCJALISTYCZNE XDDDD Promowanie idei liberalizmu gospodarczego na bazie anegdotek i historii o sprzedawaniu paróweczek, hahahahahahahahha. W istocie, to jest o wiele bardziej wiarygodne niż przedstawianie danych i faktów. :D " Danych i faktów? O tak PO było liberalne gospodarczo, faktycznie.
@Songox25: Hipokrytą jesteś mój drogi. :) Posługujesz się sloganami o których w ogóle nie masz pojęcia, wpasowujesz się w typowego sterotypowego kuccca pomimo, że stwierdziłeś, że nim nie jesteś. Jesteś niby libertarianinem chociaż cieszysz się z wygranej najbardziej prawicowej opcji w polskim betonie politycznym. :D