Wpis z mikrobloga

Ups, mirki chyba przypał. Pościągałem trochę zdjęć gołych dup aby powrzucać na wypok pod odpowiednie tagi co to by inne mirki miały co pooglądać i czym oczy nacieszyć. Zostawiłem je w "nowy folder" na pulpicie. Wpadam wieczorem do domu, szukam odpowiedniej d------i i coś mi nie gra. Folder zmienił nazwę :O Dajcie ze dwa plusy bo czekają mnie ciche dni :((((

#pszypal #coolstory #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
f.....l - Ups, mirki chyba przypał. Pościągałem trochę zdjęć gołych dup aby powrzucać...

źródło: comment_SVyplQaYYZsr4SFENuXaySlhF9gXkoUE.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonsz_smieszek: to wyobraz sobie sytuację ze Twojej różowe jakiś typ robi 'pokaz' na kamerkach. co z tego że dzieli Cie od lasek ze zdjęc tysiąc kilometrów to nadal nie są lalki tylko realne osoby
@nvmm: to był tylko przykład. ze tak samo pocalunek może być niezobowiazujacy jak i zwalenie do p---o
  • Odpowiedz
Ja jakbym dzielił miał na spółkę z kim kompa to takie rzeczy raczej trzymałbym bym na pedrive lub dał hasło na ten folder za pomocą jakiegoś programu.


@darosoldier: spróbuj umieścić gdzieś folder zabezpieczony hasłem, przecież to jasne że jak Twoja dziewczyna/żona go znajdzie to nie zapyta Cię o to

to jest tak samo jak z szyfrowaniem dysków, ma to sens ale w większości przypadków jeśli komuś bardzo by zależało na
  • Odpowiedz
Was nie można za bardzo rozkminiać, bo od tego idzie tylko zwariować, w jakiś magiczny sposób ten wpis i poniższe komentarze pozwoliły mi to zrozumieć (i będę się tą mądrością kierować, dopóki o tym znowu nie zapomnę)
  • Odpowiedz
@4minuty: dalej przeciągasz w złą stronę :) tu nie ma żadnej intereakcji, gapisz się na obrazek, zdjęcie zrobione może z 5 czy 10 lat temu jakiejś nieznanej lasce, która się słowem nie odezwie, niczego nie zrobi, nigdy nie dowie o twoim istnieniu ani fakcie że oglądasz jej zdjęcie. To już nawet taka głupia transmisja, o którą bym afery nie robił, jest wciąż dużo dużo gorsza.
  • Odpowiedz