Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ostatni odcinek drugiego sezonu #gotham będzie dopiero za miesiąc? Dawno się tak nie wkręciłem w serial. Wspaniale odegrane role (mr. Fox, Alfred, Gordon, Pingwin). Wreszcie nie wsadzają wszędzie wielkiej miłości przez pół odcinka - zazwyczaj Gordon odpowiada tylko "kocham Cię" albo "muszę" i leci robić swoje. Wspaniały serial, co ja mam teraz oglądać? :(

#seriale
  • 12
@Wiedmolol: Nie obejrzałem wszystkich sezonów Lost, nie wiem dlaczego końcówka Dextera jest gównem. Nie mam też czasu na oglądanie Gry o Tron, która tak w sumie to mnie nie interesuje. Gotham to pierwszy serial, który tak mnie wciągnął. Lubię połączenie sztywnego Gordona i jego żartującego partnera. Nigdy jeszcze nie obejrzałem wszystkich odcinków jakiegokolwiek serialu. Dla mnie jest świetny.
@JK660: Prawda. A skoro mogę to zapytam: czy te przemiany, które następują (Pingwin, Enigma) to wymysł reżysera czy są przepisane z komiksów? Innymi słowy: czy w komiksach było wyjaśniane kto skąd się wziął?
@PawelPe: Ja ten serial odkryłem 4 dni temu i korzystając z wolnego z powodu choroby oglądnąłem wszystkie odcinki. To co ten serial ze mną zrobił to coś fantastycznego. Żaden inny serial tak mnie nie wciągnął.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki