Wpis z mikrobloga

Rowerowe mirki, jak jezdzic w taka pogode? Jak sie ubieracie? Sa w decathlonie jakies cenowo fajne rzeczy na taka pogode prawie zimowa? Rozumiem ze czapka to obowiazkowo ale co jeszcze? #rower #bikeboners
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlodyinaiwny: jeśli poważnie to leć do decathlonu po długie spodenki rowerowe + softshell z polarem + szalokominiarka na twarz + czapka do biegania z deca( fajne mają na promocji) pod kask a pod kurtkę koszulka termoaktywna, jeśli jeździsz na spd to ochraniacze na buty, jeśli nie to ciepłe buty i spokojnie do -2 można śmigać.
Ale nie przygaduj innym że kogoś nie stać na auto ...
  • Odpowiedz
@mlodyinaiwny: zależy od sytuacji finansowej , fajne są z hi-tec z odpinanym polarem za ok 300zł ale można też coś taniej dorwać, ważne żeby spełniało swoją rolę czyli odprowadzało pot i nie wpuszczało chłodu
  • Odpowiedz
@mlodyinaiwny: nie mam pojęcia szczerze mówiąc, kiedyś były takie za 100zł w lidlu, może allegro albo szmateksy się przydadzą ale w deca za tą cenę będzie ciężko, i patrz na serię produktu, tez z serii 300 są słabiutkie, szukaj serii 500 lub 700
  • Odpowiedz
@mlodyinaiwny: W ogóle w jakich temperaturach masz zamiar jeździć? Dzisiaj było 8 stopni, to śmigałem w podkoszulku z długim rękawem 700 z deca + ciulata koszulka z długim rękawem z lidla i było nawet za ciepło. Jak jest koło zera to ten sam podkoszulek + bluza rowerowa 700 z deca i heja. Ważne są ocieplacze na buty, bo raz wróciłem z prawie odmrożonymi palcami. W ogóle ich już nie czułem,
  • Odpowiedz