Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hadzi: Kurde trochę mnie zmartwiłeś.Niby to wiem,poznaje ludzi 94-96 i rzeczywiście już nieraz ciężko ich pojąć, najgorsze jest to że oni nie kumaja kiedy rozmowa schodzi na temat wartości, jakichkolwiek,wtedy to zaczyna sie dramat. Jednak jest bariera,miedzy 88-96 i to diametralna. Ja pamiętam MTV z muzyką, nikt nawet nie ważył by sie przerwać wtedy te "klasyki" które były hitami na tamte lata takim ścierwem. Ale tu wracamy do wartości, koło
  • Odpowiedz
@MKOBUS: Nie ma nic złego w puszczeniu się z jakimiś murzynami. Nie ma też nic złego - przynajmniej moim zdaniem - w mówieniu wprost o tym że uprawiało się z kimś s--s, nie żyjemy w XVIII wieku. Moim zdaniem patologia polega tylko i wyłącznie na tym że te dwie Karyny podchodzą do tego na zasadzie patrzcie jaki mamy fejm, jacyś murzyni zechcieli nas przeruchać myśląc że jesteśmy prostytutkami. Ludzie nas
  • Odpowiedz
@MKOBUS: Wiesz, niejaki feuer zalicza Azjatki i chwali się tym na wykopie i ma swój mały fandom tutaj, który nad każdym jego zdjęciem pieje pod niebiosa. W zasadzie te dziewczyny zrobiły dokładnie to samo (niech nikt tu nie wrzuca głupich porównań z kluczem i kłódką, bo białas wyrywający Azjatki też ma banalnie proste zadanie, same mu niemalże włażą do łóżka, zaliczanie ich nie jest żadnym wielkim osiągnięciem). No więc teges,
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Żeby być ogierem zaliczającym dziesiątki, setki lasek to musisz być przystojny, wysoki, inteligentny, mieć pieniądze, gładką gadkę i włożyć w to sporo wysiłku.

Żeby być szmatą zaliczającą dziesiątki, setki facetów musisz po prostu być. Opcjonalnie możesz jeszcze ściągnąć majtki i wypiąć dupsko. Cholera, jeszcze będą rzucać w ciebie pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@Hadzi: miałem takie znajome kilka lat temu. No i tu słowo klucz, miałem. Rozmowa z tego typu ludzikami przypomina rozmowę z 2 latkiem. Miałem przyrównać do psa ale pies nie umie mówić i oczywiście pies chyba potrafi być bardziej rozgarnięty, stąd wybrałem 2 latka do porównania. Nie polecam rozmów z takimi ludzikami na tematy inne niż pogoda. To nie jest tak że ich wywody(właściwie wrzaski i echolalia)są denerwujące tylko zwyczajnie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Przeczytałem i nie zrobił na mnie większego wrażenia. Byłem w Tajlandii, byłem na Filipinach - zgadzam się, że Azjatki są łatwe dla białych, ale nadal kobietom tam łatwiej przychodzi zdobycie seksualnego partnera niż białemu mężczyźnie - mężczyzna w dalszym ciągu musi wykazać się inicjatywą, a dodatkowo musi uważać, bo często z pozoru łatwy s--s jest tam zwyczajnym wyrachowaniem, a czasem nawet przemyślaną, perfidną pułapką.

Jednym z nielicznych znanych mi
  • Odpowiedz
utrzymuje się ona na poziomie trudnością z którą musi się borykać nieco ponad przeciętny facet, żeby przespać się z przeciętną kobietą


@niepokonany: Ja bym raczej powiedziała, że z trudnością, z jaką musi się borykać przeciętny facet, żeby przespać się z modelką.

Zresztą nawet nie o łatwość chodziło w moim komentarzu, co o totalną hipokryzję. Facet robi dokładnie to samo, co bohaterka komentarza - wow, super. Kobieta - jak ona śmie,
  • Odpowiedz
@Hadzi: Ile w ogolę masz koleżanek / przyjaciółek w wieku 30+ ?
Sądząc po roczniku '94 to chyba nie zbyt wiele, wiec nie kreuj się na specjalistę, bo wywołuje to efekt keksimus_maksimus.jpg xD

A takie teksty:

Kiedyś będzie płacz i ryk, jak brutalnie życie zweryfikuje ich marne osóbki. Jak się nie zakręcą przy bogatym frajerze na czas, a złoto pocierane wiele razy przestaje świecić, to będą 30 letnimi, bezwartościowymi pustakami z setkami chujów w p-----e i twarzy, które żaden wartościowy facet nie
  • Odpowiedz
@janeeyrie:

Ja bym raczej powiedziała, że z trudnością, z jaką musi się borykać przeciętny facet, żeby przespać się z modelką.


No jakby nie patrzeć wystarczy mieć pod ręką zaledwie $15 000 i można nawet nasrać jej do ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie przyznaję ci rację. Jako że ja sam jestem ponad przeciętny to chodź, pozwolę ci zrobić mi gałę, będziesz miała się czym pochwalić
  • Odpowiedz
@guma888: To jest efekt wychowania przez tych rodziców, których jest ci żal, jakby rodzice nie dali d--y to dziewczyny nie robiłyby tego co teraz robią. To co włożyli im do głowy jak były dziećmi, wychodzi w dorosłości, jak widac, za dużo tam nie ma.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Ale skąd w ogóle przekonanie, że jestem stulejarzem lol z tą 30 to trochę też przestrzeliłeś, tak o 14 lat xD

Ogólnie nawet chciałem wpisać u siebie, że jest szansa, że taka 30stka z setkami chujów w ustach w swojej historii ma szansę na jakiegoś dziada jedynie i to też potwierdziłeś, natomiast te wyzwolone kobiety 30 lat bez stałego związku i z karierą...no, na pewno takie są, nie twierdzę, że nie, ale to jest grubszy temat na dyskusje, ja uważam, że tak czy siak koniec końców takie podejście do życia to #przegryw i pustka emocjonalna, ale ok, każdy sobie wybiera życie jak chce.

Natomiast ja k-------i raczej gardzę i nie uważam, że w tej materii kobiety można oceniać równo z mężczyznami. Nie mam ochoty wdawać się w jałową dyskusję, bo mnie nie przekonasz. Napiszę jednie, za Jimmym Jefferiesem "Its fucking HARD to be a stud, but its fucking easy to be a whore, there are no fat ugly studs? But there are some fat and ugly whores" - dlatego d----a, jest dziwką, a dupodajką jest dupodajką i traci u mnie całą wartość jako kobieta ;) (to nie znaczy, że nie należy korzystać, nikt nie mówił, że świat jest
  • Odpowiedz