Wpis z mikrobloga

Witam #acleague oraz #acteambattle

Oto najbliższy rozkład jazdy:

10 grudzień - Wyścig ligowy na torze Poznań
23 miejsca startowe
serwer już stoi
wyniki [tutaj]http://5.9.102.151:50041/lapstat)
kwalifikują się osoby z najlepszymi czasami
Czasy kręcimy maksymalnie do wtorku 8 grudnia do godziny 23:59

17 grudzień
wyścig #acteambattle na naszym serwerze
Tor nurburgring nordschleife
auta GT3:
- BMW Z4 GT3
- McLaren MP4 12C GT3
- Mercedes SLS GT3

wszelkie ustawienia takie jak w #acleague

24 miejsca startowe
12 miejsc dla Nas
12 miejsc dla simrace.pl
kwalifikacje do wyścigu za sprawą czasów z serwera

Dodatkowo informuję, ze trwają prace nad aplikacją która będzie sama instalowała wszelkie potrzebne pliki, tory, skiny potrzebne do rozegrania bieżącego wyścigu.

@xWaleq @rzezol @ckbucu @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko @tatwarm @ZmutowanaFrytkownica @adamua @rentonB @ANTYzboze @matelusz1 @pazdzioch564 @emjot86 @retsam84 @KYCu @DrQ @RealAKP @mam_wykopane @yanox @GotchaWRC @PanBulka @tejotte @smieszekzagranico @GetiZ @skethoo

@Mak0wi3c @sidhellfire

#assettocorsa #simracing #gry
TheSznikers - Witam #acleague oraz #acteambattle

Oto najbliższy rozkład jazdy:

...
  • 24
@TheSznikers: lol, po co ten jad cumplu :v Niech się nasze ligowe wyścigi odbywają co dwa tygodnie jeśli nie masz czasu, skąd mieliśmy to wiedzieć. Co nie zmienia faktu, że dokładasz sobie roboty organizacją #acteambattle kiedy już mała grupka chce w tym jechać (no dobra, ja się może teraz przejadę bo na naszych autach bo dla mnie właśnie jest ten problem, że każda kolejna runda to inne auto, nie każdy chce
@TheSznikers: Nie o to chodzi, że musza być co tydzień, bez względu na święto itd. Oczywiście przerwa świąteczną powinna być. Ostatni wyścig np. tydzień przed świętami, następny po nowym roku. W tym nie widzę problemu, bo tak jest to organizowane w innych ligach. Tylko jak już wcześniej było powiedziane, zainteresowanie spada. Bez sensu dokładać roboty, na coś co nie cieszy się już zainteresowaniem. Na początku, to było coś nowego, i fajnie