Wpis z mikrobloga

@ej-no-nie-przesadzaj: Może wiedzą, że ma dobrego adwokata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedawno uległy zmianie przepisy procesowe i prokuratorzy mają większą spinę przy wnoszeniu aktów oskarżenia, może z wnioskami o aresztowanie jest podobnie. Ale fakt jest taki, że jak ktoś komuś nie pasuje, to na podstawie jednego zeznania, jednego świadka zdarzają się i takie przypadki:
http://www.wykop.pl/link/2821611/kibic-legii-maciej-dobrowolski-spedzil-4-lata-w-areszcie-tymczasowy-reportaz/
@ej-no-nie-przesadzaj: skąd wiesz, ze niebieski brał w tym udział? Równie dobrze mógł pójść z nią nad Wartę pokłócić się i sobie pójść, lub w przypadku gdy naprawdę wpadła, to nie zadzwonić pod 112, a za takie coś człowieka nie trzyma się w areszcie.
@richirich: bo jego zachowanie temu przeczy. Po pierwsze dowód podłożony na trasie, po drugie telefony, załatwianie sobie alibi, po trzecie kłamanie na temat amnezji. Jakby sie pokłócili i poszedł to po co by kłamał ze sie topiła? Ta wersja odpada. A jakby naprawdę wpadła i nie udzielał jej pomocy to po co w ogóle tam szli? Poza tym na dojście z przystanku, cała akcje i powrót było 6 minut, nie zdaZyliby,
@ej-no-nie-przesadzaj: Mogą zatrzymać, jeśli jest podejrzenie mataczenia. Jeśli go wypuścili, to znaczy że guzik na niego mają i liczą, że może do kogoś pójdzie, albo komuś puści farbę, no wiesz. Ale coś czuję, że w tym wypadku to raczej czeka nas festiwal na lata lub szybkie umorzenie. Super ekspress pewnie już z nim negocjuje wywiady i okładkę na pierwszą stronę: "To nie ja zabiłem Ewę Tylman!". Tia.
@ej-no-nie-przesadzaj: Gdyby chcieli - zdecydowanie mają podstawę. Dlatego piszę, że puścili go specjalnie. Może tak jak mnie wcześniej coś im świta, że tam jest ktoś trzeci zamieszany (np. w pozbycie się ciała, które nosi ślady przemocy i udowodni premedytację). Może go puścili z podsłuchem albo co.
@richirich: ale ewidentne kłamie chociażby z tym ze zasłaniał sie amnezja a pózniej stwierdził ze jednak widział ja jak sie topiła. To już jest mataczenie. Sama poszła pod most, weszła do wody i sie utopiła? No sorry ale to już jest dostateczna poszlaka. A poza tym znowu kłamie po fizycznie w 6 minut nie dałoby sie tego zrobić. I załóżmy ze to był wypadek, gość jak nigdy nic sie zawija po