Wpis z mikrobloga

Błaźnie: pogwałcenie prawa, niedotrzymanie wcześniej zawartych umów ( in vitro), zus do góry od stycznia dla samozatrudnionych, ozusowanie wszystkich umów, zapowiedz systemu zdrowotnego finansowana w pelni w budżetu. Lol dlaczego mam logo wolnościowe w avatarze amebo xD


@moglbym_byc_ale_nigdy_nie_bede: głosowałeś na PAD i PiS?
co prawda nie popierałem i nie popieram PiSu politycznie w wyborach, ale jestem zdania, że powinni zrobić co tylko można, żeby #!$%@?ć platfusom za te 8 lat.


@jack-lumberjack: Wow, czyli ch*j z państwem, ważne, żeby #!$%@? "platfusom"?

Coś mi się wydaje, że niektórzy z chęcią sprzedaliby kraj i naród byleby tylko się zemścić na partii, której nie lubili.

Co za podejście...

Najlepsze jest to, że piszesz o odciąganiu świń od koryta,
podczas gdy nie zauważasz, że nowe świnie przyszywają się do niego jeszcze mocniej.


@rzep: póki co krok w dobrą stronę - opodatkowanie biorących największą kasę w spółkach skarbu państwa. Poczekajmy, oni są w sejmie dopiero 2 tygodnie.
dlatego byłem i jestem przeciwny PO.


@rzep: no to daj pyska. Jeśli chodzi o gospodarkę, poprotestujemy jak rzeczywiście coś uchwalą, albo będą mieli zamiar, a nie jak PO będzie krzyczęć że ginie demokracja ok?
no to daj pyska. Jeśli chodzi o gospodarkę, poprotestujemy jak rzeczywiście coś uchwalą, albo będą mieli zamiar, a nie jak PO będzie krzyczęć że ginie demokracja ok?


@jack-lumberjack: Ale oni to zapowiadają - dlaczego mam tych zapowiedzi nie traktować poważnie? To nie jest straszenie PO, tylko zapowiedzi członków nowego rządu PiS.

A obecnych machlojkom przy TK jest też przeciwny - zarówno tego, co zrobiło PO jak i co robi obecnie PiS.