Wpis z mikrobloga

  • 1053
Ej "śmieszki poza kontrolo", a raczej żałosne #!$%@?. Nie wiem czy zuważyliście, ale wasze marne żarty z #ewatylman przestały być śmieszne o ile kiedykolwiek były i w tym momencie przypominacie raczej lokalne kółko koniobijców. W Internecie można napisać wszystko, zastanówcie się tylko przed dodaniem kolejnego posta chamsko atakującego #ewatylman czy na serio chcecie to napisać i czemu to robicie. Nie znacie dziewczyny, spotkała ją najprawdopodobniej tragedia, rodzice stracili swoje dziecko. Jesteście aż takimi degeneratami, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteście zdolni do wylewania z siebie tyle szamba? Jak jesteście takie kozaki to idźcie do jej rodziców albo braci i powiedzcie im w twarz jeden ze swych nieśmiesznych żartów.
  • 91
@L3gion: po to jest hejt w internecie, jego założenie jest z goła inne niż mowienie komuś czegoś w twarz, założeniem jest zrobienie gównoburzy i spowodowanie wysypu takich postów jakim sie popisał autor, Wy chyba tutaj w wiekszosci nowi w tych internetach jestescie nie? Swoja droga mam gdzies ta cala sytuacje i ta Ewe, trzeba sie nie bylo szlajac o 3 w nocy po miescie i to jeszzcze #!$%@? jak meserszmit, normalna
@SzalomMosterdzieju: napisałem pod wpływem emocji, kiedy chciałem poczytać co się dzieje w sprawie albo opinie innych użytkowników, a musiałem przebijać się przez marnej jakości żarty z czyjejś śmierci.

@mar1in: nie wiesz czy jej czegoś nie dodali do piwa, a samo wracanie o 3 w nocy z firmowej imprezy nie jest powodem do tego by dostać w #!$%@?ę. Ciężko też wymagać racjonalności od kogoś kto ledwo szedł.

I do wszystkich co
@h3lloya:

Jesteście aż takimi degeneratami, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteście zdolni do wylewania z siebie tyle szamba?

Tak.

Jak jesteście takie kozaki to idźcie do jej rodziców albo braci i powiedzcie im w twarz jeden ze swych nieśmiesznych żartów.

Nie bedziesz mi mowic co mam robic. W internecie jestem anonimowy.