Wpis z mikrobloga

  • 1053
Ej "śmieszki poza kontrolo", a raczej żałosne #!$%@?. Nie wiem czy zuważyliście, ale wasze marne żarty z #ewatylman przestały być śmieszne o ile kiedykolwiek były i w tym momencie przypominacie raczej lokalne kółko koniobijców. W Internecie można napisać wszystko, zastanówcie się tylko przed dodaniem kolejnego posta chamsko atakującego #ewatylman czy na serio chcecie to napisać i czemu to robicie. Nie znacie dziewczyny, spotkała ją najprawdopodobniej tragedia, rodzice stracili swoje dziecko. Jesteście aż takimi degeneratami, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteście zdolni do wylewania z siebie tyle szamba? Jak jesteście takie kozaki to idźcie do jej rodziców albo braci i powiedzcie im w twarz jeden ze swych nieśmiesznych żartów.
  • 91
@h3lloya: Jesteś aż takim degeneratem, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteś zdolny do wylewania z siebie tyle szamba? Jak jesteś taki kozak to idź do wszystkich śmieszków poza kontrolo i powiedz im w twarz że są żałosnymi #!$%@?
@h3lloya: Chodzi o sam fakt jego użycia. Gdyby nie zależało Ci tak na atencji innych, nie dodałbyś go w ogóle - bo i po co?
Spoko, odnosisz się do tej sprawy, ale jednocześnie zarzucasz innym robienie gunwoburzy na tym tagu - to jak jest z Tobą?
@h3lloya: nie.
Zastanawia mnie w ogóle - po co to robisz?
Naprawdę myślisz, że pisząc o śmieszkach, którzy żartują z ludzkiej tragedii na stronie ze śmiesznymi obrazkami zmieni ich podejście.

W Internecie można napisać wszystko, zastanówcie się tylko przed dodaniem kolejnego posta chamsko atakującego #ewatylman czy na serio chcecie to napisać i czemu to robicie.


Twój nie jest chamski (prócz wyzywania od #!$%@?), ale zastanowiłeś się po co go napisałeś?
Naprawdę myślisz, że pisząc o śmieszkach, którzy żartują z ludzkiej tragedii na stronie ze śmiesznymi obrazkami zmieni ich podejście

@dejmjen: Tak, naiwny jestem, ale każdy ocenia po sobie, we mnie ten tekst wzbudziłby chociaż odrobinę refleksji.

Twój nie jest chamski (prócz wyzywania od #!$%@?), ale zastanowiłeś się po co go napisałeś?

@dejmjen: ciężko mi się zwrócić bez epitetów do ludzi, którzy drwią z czyjegoś nieszczęścia. I nie mam na myśli