Wpis z mikrobloga

Kura, wstyd mi za swojego ojca, który głosował na #pis, żeby przypadkiem #po nie wygrało.
Co tu się #!$%@?? Jak tak dalej pójdzie, to #emigracja. Tylko nieustanny #boldupy, że swojego kraju już nie mam, a byłem patriotą.
Brawo ci, co na ten PiS głosowali. Udawana demokracja. Tak. I chociaż głosowałem na mniejszą opozycję, to też mi szkoda. I nawet nie podoba mi się to, że komuchy do rządu nie weszły. Co to ma być? Państwo skrajno-lewicowo-katolickie? Krzyż na każdym placu, Smoleńsk zawsze i wszędzie?
Kpijcie sobie z Kwaśniewskiego, ale to był chyba drugi najllepszy prezydent wolnej RP, tuż po #dd.

#skandal #zamach #targowica!
  • 17
@Spindoctor: ale wiesz, że wybór sędziów wynika z niekonstytucjonalności wyboru tych z PO ? to o to się rozchodzi, media nie mówią o tym, że sędziowie ci nie złożyli formalnego ślubowania, po którego złożeniu jesteś sędzią TK - po za tym, sędziowie z PO non stop by torpedowali wszelkie ustawy które by przegłosował sejm
@Spindoctor: o co ci chodzi konkretnie ? przecież to PiS rękoma macierewicza zlikwidował WSW za którego utrzymaniem Komorowski gryzł ławy poselskie wespół z całym klubem PO i PSL
@Gom3z: O wszystko, co się tu teraz #!$%@?. Na sprawie Ewy Tylman kończąc. Co to jest?! Bo ja już nie nazwę tego kpiną z obywateli. Tak świetną mamy policję? A media? Szkoda PiSać.
@Spindoctor: jaki to ma związek z PiS ? to, że ludzie giną ? przecież z tego co wiem dowiedli tego, że ten jej kolega jest w to zamieszany i prawdopodobnie utonęła - media przecież są PO, od telewizji publicznej, po TVN i większość gazet w kraju
@Spindoctor: Spójrz obiektywnie na sprawę. Giną setki młodych dziewczyn. Kim jest Ewa Tyman, że jest o niej tak głośno? Czym zasłużyła sobie bardziej niż siedemnastolatka, którą pokrojono na kawałki i wrzucono do rzeki? Tym, że ma bogatszych rodziców? Oj chyba tak.
@Spindoctor: ale mówię ci dalej, że media są PO, więc jaka to wina PiS'u ? przecież to właśnie o to chodzi, żeby uczynić media w Polsce normalnymi za tej kadencji, a nie robić z nich kolejne narzędzie indoktrynacji i zakłamywania rzeczywistości
@Spindoctor: no nie wiem, to spróbuj mi wytłumaczyć, bo piszesz że to wina PiS - co konkretnie - temat zastępczy, ale ci tłumacze, że to są media PO i jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim zmieni się przewodnictwo TVP - po za tym nie jest to temat zastępczy, bo wszędzie trąbią o głosowaniu w sejmie, włącz zaraz dowolny dziennik to jest numer 1 dzisiaj