Wpis z mikrobloga

@leesha: dla zwykłego czytelnika lepsze jest lubimyczytac, jest bardziej przejrzyste, są i krótkie opinie, są też długie, każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym biblionetka ma chyba mało użytkowników, bo wszedłem w pewną książkę, a tam żadnej opinii nie ma
@MarianAlkoholik: Niestety. Nie chcieli reklam. Ale za to nie ma też miliona nic nie wnoszących głupich opinii, są genialne rankingi, zwłaszcza lista 100 najlepszych książek, którą śledzę od lat. Bardzo tam też dbają o jakość dodawanych tekstów i to jak ludzie się wzajemnie do siebie odnoszą.
Chyba za dużo nie zarabiają na tej biblionetce. Pozycjonowanie ma tragiczne. Teraz jak wpiszesz w google tytuł jakiejś książki to ci prędzej poda jakieś blogi
@leesha: aż tak głęboko w tym nie siedzę, to nie wiem :P Ja tylko oczekuje od takiego portalu, żebym mógł przeczytać jakieś proste opinie, ewentualnie zostawić jakąś swoją notatkę i żebym miał listę moich książek, więc mi LC wystarcza. Jakbym miał się przyczepić to jeszcze rekomendacje tam działają słabo, niezbyt trafne to wszystko, te na filmwebie są o wiele lepsze