Wpis z mikrobloga

@makseo: @kodekscywilny: @artpop: niby konserwą jestem, ale: co mnie obchodzą cudze relacje? Niech sobie robią związki partnerskie, rly, kogo to obchodzi? Najlepiej by było w ogóle znieść wszelkie ulgi małżeńskie i inne ułatwienia, a zostawić je tylko dla rodziców wychowujących dzieci, jeśli wszelkie udogodnienia mają za zadanie zwiększać przyrost naturalny.

Nie zgodzę się natomiast co do IVF. PiS podziela wykładnię Kościoła odnośnie początku człowieczeństwa, jest więc
  • Odpowiedz
@makseo: a in vitro jest zabronione w Polskim prawie? czy tylko jego refundacja z państwowych pieniędzy (co w ogóle uważam za absurd) będzie wygaszana? a co do reszty to ten Pan plecie bzdury, bo TK bdize istniał nadal, a związki partnerskie i państwo świeckie to zło.

@Paladin_Woodrugh:

Mnie martwi jednak to, że za PiSu nie mamy szans na liberalizację przepisów odnośnie różnych używek :(


Uwolnienie przepisów zw. np.
  • Odpowiedz
@makseo: in-vitro papa - i dobrze, bo moim zdaniem to nie ma o czym dyskutować. Jeśli komuś się wydaje, że stać go na utrzymanie i wychowanie dziecka, to nie powinien mieć problemów z uzbieraniem pieniędzy na opłacenie tego zabiegu (którego kwota to kropla w ogromie kosztów związanych z posiadaniem dziecka).
  • Odpowiedz