Wpis z mikrobloga

@Raffael: mozesz uzasadnic? bo nie wiem czy ja dobrze rozumiem to podswietlenie. To dziala tak jak w tablecie, ze mozna czytac bez dodatkowego swiatla czy tylko przy takim "polmroku"?
@cactooos: Podświetlenie działa inaczej niż w tablecie. Czytanie, gdy jedynym źródłem światła jest tablet/czytnik zawsze jest niewskazane, mimo, że w czytniku to światło odbite (więc jest to trochę inaczej). Natomiast przydaje się gdy masz nierównomierne oświetlenie w czasie podróży.
@cactooos: Musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie: Czytasz gdzieś gdzie nie ma światła?
Jeśli tak to bierz Paperwithe.
Jeśli nie to wystarczy czi bez podświetlenia.
Mam PW2 miałem Classica. Podświetlenie przydało mi się może z 3 razy w ciągu 1,5 roku. Za to tęsknię za fizycznymi klawiszami do zmieniania stron
@cactooos: Ja tak się przesiadałem. Kindle bez światła jest bardzo fajny, czytasz go tak jak zwykłą książkę. Czyli jak jest ciemno to musisz sobie zapalić światło. Jak miałeś problem z czytaniem książki w pociągu w nocy, bo było za ciemno, to taki sam problem będziesz mieć ze zwykłym Kindlem. Potem przesiadłem się na PW2 z podświetleniem. Chociaż to złe określenie, bo to jest bardziej hmmm... "nadświetlenie" ( ͡° ͜ʖ