Wpis z mikrobloga

Czlowiek Prostokąt twierdzi ze ma dowod (monitoring) ze ewa wchodzi z niebieskim na most - konferencja o 17:30. Jak myslicie znowu pompa ? A jesli nie to co to zmienia ?

"Uzyskaliśmy monitoring na którym widać jak Ewa razem z kolegą wchodzą na most Świętego Rocha o godzinie 3:22 i 30 sekund. Mężczyzna z Mostu wracał już sam -tłumaczy Krzysztof Rutkowski."

jak widac dowody sie rozjezdzaja skoro dopiero co bylo mowione ze o 3:24 byla na przystanku..

link

#ewatylman #poznan #csiwykop
@hashtag @escobar
  • 140
@escobar eh jak to pisalem nie uwzglednilem paru kwestii lube tez mialem zle zalozenia. Jedyne co mi wyszlo to znalezienie kamer jak potem sie okazalo byly oczywiscie juz rozpatrywane w sledztwie.

Prawdopodobnie dzisiaj bym uzyl microbloga ale wtedy co dopiero zalozylem konto
@escobar udzial osob trzecich, bez jakis teorii spiskowych, zle miejsce w nieodpowiednim czasie. Watpie zeby to sie zkonczylo wrzuceniem do rzeki (no chyba ze byla by swiadkiem jakiegos przestepstwa ale to bardzo odlegly watek), raczej przystaje przy uprowadzeniu jej (nie dla okupu, dlugow, itp) ale raczej typ "lust murder" lub przestepstwo na tle seksualnym.

Rozwazam oczywiscie tez watek wpadniecia do Warty bez osob trzecich, ale watpie zeby mialo to miejsce na moscie.
Na goroco. Rutkowski podaje moje tezy wypadek/przemoc seksualna. Choc wypadek zaczyna sie oddalac jako watek.
Z tego co zobaczylem nie jestem pewny z powodu slabej jakosci streamu.
Gdzie jest ta kamera dokladnie?
Linia czasowa ulega zmianie? Co z monitoringiem z tramwaju?
Jak juz mowilem 2 dni temu, niebieski moze byc swiadkiem, co by tlumaczylo jego pozniejsze zachowanie.
To niebieski swieci telefonem? Czyli Ewe zostawil pod koniec mostu?Ktos go chce przegonic?

Tym razem
@Hardek: nie pisałem, że przesłałem :) Od razu zostałem skrytykowany, że przecież Policja sie domyśliła, że tak mogło być etc. A w sumie to mogli przekroczyć most i ten chłopak mógł wrócić tym samym mostem tam gdzie był widziany przez kamery. Nie znam Poznania, ale ktoś kto zna jest w stanie +/- policzyć czas te 20 min czy dałby rade wrócić...
@Hardek: Ja jako osoba nie znająca Poznania i sprawy w kilka minut po kliknięciu na Google Street VIEW, i poczytajac wykopowe analizy pierwsza rzecz jaka wpadła mi na myśl to to że poszli na most i stało się coś na moście, albo za mostem.... Czas pokaże, ale czuje że stało się coś złego....Oby nie
@Hardek: jeszcze jedna myśl mnie tknęła zakładam, że dziewczyna utoneła a dalej na płn Warta dzieli sie na dwie częsci, czy cała prawa część ta węższa była przeszukana przez płetwonurków?