Wpis z mikrobloga

Wczoraj na główną weszło znalezisko Ależ te WP nienawidzi PiS-u
A oto dzisiejsza "czołówka" na portalu...

Zerknijmy na najbardziej eksponowany artykuł. Zaczyna się od stwierdzenia, że obniżenie wieku emerytalnego spowoduje:

wykrwawianie się kraju. Nie dość, że będziemy szybciej przechodzić na emeryturę, to jeszcze młodzi będą uciekać z Polski przed rosnącymi obciążeniami.

Kto jest autorem tych słów? Jeremi Mordasewicz, członek rady nadzorczej ZUS...Jak wiadomo ta szacowna instytucja pragnęłaby abyśmy pracowali aż do śmierci, a niegodnym uwagi jest fakt, że nowelizacja nie zakazuje pracowania dłużej. Jak ktoś decyduje się pracować krócej i mieć mniejszą emeryturę to jego wolna wola, tyle że wtedy mniej również trafi do kieszeni ZUS-u.

Poniżej artykuł w którym "eksperci nie pozostawiają na rządzie suchej nitki". Ekspert przekonuje, że nie ma żadnej potrzeby nowelizacji budżetu na następny rok, mówi że to "totalna bzdura" i zagrywka polityczna. Kim jest ekspert? Prof. Marian Noga widoczny na zdjęciu

Ostatni artykuł o Dudzie przed trybunałem stanu potwierdza tylko słuszność prawa nagłówków Betteridge’a i nie warto nawet go komentować.

Wiem, że jeżeli chodzi o plugawość wp ameryki nie odkryłem, ale warto to pokazywać.
#4konserwy #pis #duda #propaganda #wpcwel
hellsmash86 - Wczoraj na główną weszło znalezisko Ależ te WP nienawidzi PiS-u
A oto ...

źródło: comment_M92zIcgVhKlVgCK0vQ0zGVBFpZqHywRy.jpg

Pobierz
  • 1