Wpis z mikrobloga

@jathek: te kontury zostaną takie krzywe i niedokładne czy to się jeszcze będzie poprawiać? Nie hejtuje, a serio pytam, bo nie wytrzymałbym codziennie musząc patrzyć na coś tak niedokładnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@robson1: no jeżeli sobie robisz napis czy zdjęcie córki to pół biedy, jeżeli sobię robisz malunek który ma coś symbolizować to tak, uważam że powinieneś sam umieć to zrobić, żeby ten tatuaż był twój. Takto masz na sobie czyjąś pracę i możesz sobie wmawiać co chcesz, ale to że powiesisz obraz na ścianie nie sprawia że on jest Twój i odnosi się w jakikolwiek sposób do Twojego życia. No chyba
  • Odpowiedz
@einz: Juz jest taka strona na FB o takich co sami sobie robili projekty a "tatuarzyta" przenosil im to na skore. Nazywa sie to "Janusze tatuazu". idac twoim tokiem rozumowania, to nie chodzisz w wlasnych spodniach, nie jezdzisz wlasnym samochodem czy nie mieszkasz w wlasnym domu. Przeciez sam tego nie zrobiles.
  • Odpowiedz
@einz: ubierałeś się kiedyś w coś? Nakładasz worek po kartoflach czy szukasz tego co Ci się podoba?
ale beka, podoba Ci się koszulka? Jaki debil, jesteś jak manekin na którego ktoś założył koszulkę. Jak możesz mówić, że to Twoja koszulka i Twoj styl? Beka z kogo chyba z ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mruvek: #!$%@? czyli nie ma różnicy pomiędzy założeniem koszulki a wydziaraniem sobie czegoś na całe życie? xd spoko
  • Odpowiedz
@einz: No jest, jedno to dziara a drugie to ubranie. Ale nie mówimy o tym, czy jest różnica, tylko w jakim celu to robimy - żeby lepiej wyglądać. co z tego, że nie on projektował tatuaż, to ozdoba. Tak samo jak nie ma znaczenia, że nie projektowałeś koszulki, bo tylko ją zakładasz, żeby "ładnie" wyglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mruvek: koszulkę zakładam żeby mi było ciepło, dom jest schronieniem a samochód służy do przemieszczania się. To że te rzeczy mogą też trafiać w moje gusta to co innego i porównywanie tego do tatuażu jest conajmniej głupie. Tatuaż służy tylko do ozdoby i jeżeli tak jest, to wzór faktycznie musi być tylko ładny i nie ma znaczenia kto go namalował. Trudno mi jednak wierzyć że ktoś robi sobie ozdobę na
  • Odpowiedz
@einz: Najgłupsze co słyszałem o tatuażach to to, że mają mieć znaczenie. To jest mój tatuaż i jak uważam, że ładniej mi z liskiem na ręce to tyle w temacie. Może lis uratował mu kiedyś życie przed niedźwiedziem i to jest symbol. W sumie nieważne co to - nigdy nie słyszałem, żeby ktoś robił kłopot z tego że tatuaż stworzył artysta a nie dana osoba.
  • Odpowiedz
@jathek: o konsekwencjach robienia ich na przełomie lat :) Ogólnie rzecz biorąc bardzo ładnie wygląda ten lis ale jak to się mówi nie wszystko co się świeci jest złotem ;) Od początku byłem na nie nastawiony na tatuaże, choć rok temu przez myśl przeszło" no to mi da + jakiś do atrakcyjności i wgl, tyle ludzi zaczyna je mieć" ale ostudziło mnie kilka wypowiedzi artykułów choćby mówiące ciekawe rzeczy np
  • Odpowiedz