Wpis z mikrobloga

@jathek: twój pomysł polegał na tym że chcesz Lisa? Kisnę trochę bo ten co robił tatuaż to prawdziwy artysta, bardzo mi się podoba ten styl, ale #!$%@? co ty masz wspólnego z tym dziełem? Dałeś sobię zrobić coś co nigdy nie będzie twoje. Masz prace artysty pod swoją skórą, jego styl i jego zamysł artystyczny, jak do #!$%@? można się z tym identyfikować?
@jathek: no są ludzie którzy sami sobie projektują swoje tatuaże, a ktoś je jedynie przenosi na skórę. To jestem w stanie zrozumieć i taka wizja jest spoko. Ktoś sobie robi wtedy własny tatuaż, przemyślany, zaplanowany. Ty chciałeś lisa to ziomek Ci wydziabał fajnego lisa, ludzie pewnie mówią FAJNY TATUAŻ. No fajny, ale to tak jak szczycenie się drogim samochodem czy zegarkiem. NO NIBY WSZYSTKO SPOKO ALE NIE ZROBIŁEŚ NIC POZA WYDANIEM
@einz: Staram się nadążyć za Twoim tokiem myślowym, ale styki mi się topią. Wszystko sprowadza się do tego, że osoby, które nie są artystami, ( w tym przypadku nie potrafią samodzielnie zaprojektować tatuażu) - nie powinny go mieć. Więc jeśli nie potrafię narysować projektu domu, to nie powinienem planować budowy? xD Murarze go zbudują, ale on nigdy nie będzie mój? ( ͡º ͜ʖ͡º)