Wpis z mikrobloga

@max1983: masz prawo do własnego zdania. ja jednak uważam, że nie każda dziara musi coś symbolizować. owszem, jest to na całe życie, dlatego warto dokładnie przemyśleć i nie robić sobie zobowiązujących rzeczy, które mogą kiedyś się zmienić. mi się np. podoba motyw Maryi w tatuażu, ale sama nie zrobię, bo nie jestem nawet wierząca. a jest to już pewien symbol i to dość oczywisty (w obecnych czasach powiedziałabym nawet, że
  • Odpowiedz
  • 0
@max1983: jak miałem 5 lat to dostałem ksywę Lisu i tak zostało. Po części związane jest to z moim nazwiskiem po części właśnie z ksywa.
  • Odpowiedz
o konsekwencjach robienia ich na przełomie lat :) Ogólnie rzecz biorąc bardzo ładnie wygląda ten lis ale jak to się mówi nie wszystko co się świeci jest złotem ;) Od początku byłem na nie nastawiony na tatuaże, choć rok temu przez myśl przeszło" no to mi da + jakiś do atrakcyjności i wgl, tyle ludzi zaczyna je mieć" ale ostudziło mnie kilka wypowiedzi artykułów choćby mówiące ciekawe rzeczy np o rakotwórczości :)
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: szczegółowych badań nie ma bo? (no właśnie ciekawe czemu :) ) za to ten cały tusz nie jest sprawdzany bo nie pochodzi z farmaceutyki ani z kosmetycznego działu, lecz np z lakieru do mebli, samochodu itp.(Z jednego badania pokazano że w takim tuszu znajduje się ponad 10 metali ciężkich czy co tam zawiera jeszcze z 21 które są rakotwórcze) Za to wskazane był badania mówiące, że ci tak zwani
  • Odpowiedz
zczegółowych badań nie ma bo?


@Loder2222: SPISEG ZŁYCH TATUARZYSTÓW

za to ten cały tusz nie jest sprawdzany bo nie pochodzi z farmaceutyki ani z kosmetycznego działu, lecz np z lakieru do mebli, samochodu itp


dobra, kończę rozmowę, bo albo jesteś wyjątkowo głupi i łykasz wszystko co zobaczysz albo mnie wkręcasz. Oby to drugie
  • Odpowiedz