Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeżdżającego przez przystanek tramwaju.
3:32 - Niebieskiego złapała kamera z Ibisa

Jak widać na zdjęciu ze Street View te punkty są bardzo blisko siebie. Jak to możliwe? Gdzie on był w tym czasie że oni się nie widzieli?

#ewatylman #csiwykop
bohlen - Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeż...

źródło: comment_tsiX8PxwfMS0gReqwtkSSNaHm7xIpQTl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emka07: Nie wiem, nie wiem nawet czy to był jej tramwaj. A nawet jeśli nie wsiadła to nie znaczy, że niebieski zaplanował jakiś spisek. Logika ludzi pod wpływem jest nie do końca jasna.
  • Odpowiedz
@emka07: napisałaś
staram się zwrócić uwagę na szczegóły tj. kierunek tramwaju o 3:24. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że niebieski ma coś na sumieniu. Bo dlaczego nie wsiadłaby do tego tramwaju?

Więc już nic nie rozumiem( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@emka07: Dobra a teraz tak bo już zaraz zgupieje we fakcie napisali
Chłopak Ewy Tylman jest funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dotychczas traktowałem to jako brednie. I teraz pytanie, że może faktycznie tak jest, ale jak 26 latek może być funkcjonariusze ABW.
  • Odpowiedz
  • 1
@unknown_stranger: Kwestia taksowki: mozna appką online zamowic, np. Uber, a potem appke wywalic. Kwestia umowienia sie z kims: mozna tez appką. Taki Telegram ma opcję samoniszczącego sie watku wiadomosci po okreslonym czasie.
  • Odpowiedz
@bohlen: Skoro o niej nie slychac to pewnie w jakims najblizszym punkcie np. warcie musialo cos sie stac i tam skonczyla. Porwanie to raczej glupi pomysl na takie miejsce i nie ma raczej powodu jej porywac.
Pytanie czy jak by skonczyla utonieta to czy by jej cialo plywalo + jak daleko by poplynelo - da sie to pewnie skalkulowac i od konca zaczac sprawdzac dokladnie w strone mostu wode. Jesli
  • Odpowiedz