Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeżdżającego przez przystanek tramwaju.
3:32 - Niebieskiego złapała kamera z Ibisa

Jak widać na zdjęciu ze Street View te punkty są bardzo blisko siebie. Jak to możliwe? Gdzie on był w tym czasie że oni się nie widzieli?

#ewatylman #csiwykop
bohlen - Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeż...

źródło: comment_tsiX8PxwfMS0gReqwtkSSNaHm7xIpQTl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: @Piotrekks: @bohlen: nie dziwi Was to, że on na nagraniach nie odwraca sie ani niż żeby sprawdzić czy wszystko jest okej? jakby miał pewność, że zaraz albo wejdzie do tramwaju, albo zaraz ktoś po nią bedzie/wsiada gdzieś może nawet sam jej chłopak podjechał zrobiła sie awantura wiec koles do kogos zadzwonił i stad nerwowa rozmowa, nie wierze, że można w 8 minut sie rozpłynąc
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Patrzysz na to przez pryzmat własnej wrażliwości, ja bym się odwrócił, nawet bym poczekał, Ty też byś się odwróciła, ale on nie musiał, może nie jest aż tak empatyczny albo był już wtedy tak "zmęczony", że miał wszystko gdzieś. To są spekulacje, które nigdzie nas nie zaprowadzą.
  • Odpowiedz
@emka07: Jeżeli rozkład się nie zmienił i zarejestrował ich tramwaj faktycznie jadący w kierunku Armii Krajowej to znaczy, że niebieski jest na pewno zamieszany dość mocno. Być może pod pretekstem jakiejś ważnej rozmowy zatrzymał ją na przystanku i namówił na to, aby poczekała na następny tramwaj, który będzie już za 30 minut. A tego tramwaju teoretycznie mógł się nie spodziewać jeżeli było to zaplanowane. W końcu był on opóźniony o
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: Ciekawe, bo to ważne dla sprawy. Nie sądzę, żeby sama z siebie przykładała wagę do tego czy tramwaj zjeżdża np. na Franowo i będzie musiała wysiąść na os. Lecha, a dalej z buta, więc jeżeli jest tutaj prawdziwa teoria @emka07 to znaczy, że w jakiś sposób musiała zostać odwiedziona przez niebieskiego od wsiadania do bimby.
  • Odpowiedz